Dyskusje o prezentach na rocznice i jubileusze np. ślubu, czasu pracy
By monaliza13
#13586 Wracamy tam, gdzie się poznaliśmy, czyli do Krakowa pod Wawel. Planujemy trochę pozwiedzać i wieczorem w restauracji Mekong małe przyjęcie z przyjaciółmi męża ze szkoły. Może jeszcze uda nam się tu wrócić.

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na Mikołajki można znaleźć na TakaPaka.pl

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na rocznicę można znaleźć na TakaPaka.pl
By monika.l
#13615 My byliśmy w restauracji Salto na stekach. Oboje z mężem kochamy kuchnię południowo amerykańską, a kazdy kto ja zna to wie, jak trudno jest zrobić dobrego steka. No i jak usłyszeliśmy, że w Warszawie otworzyła się restauracja gościa, co wygrał Top Chiefa to stwierdziliśmy, że tam się właśnie tam wybierzemy. Było pysznie.
By rachelka
#15313 moze jakis wyjazd we dwoje? na przyklad na weekend w jakies klimatyczne miejsce. Mi sie bardzo podoba w hotelu Jaworowy Dwór pod Warszawą, bardzo ciche i spokojne miejsce, w sam raz na spędzenie czasu we dwoje
By Mardeen
#19518 Dokładnie, wyjazd w jakieś wyjątkowe miejsce to jest świetny prezent na rocznicę. A już najlepiej wybrać fajny hotel ze spa i z innymi atrakcjami :D Jak szukasz takiego, to świetny jest Grand Lubicz w Ustce: http://www.grandlubicz.pl/. Czego oni tam nie mają? Jest spa, jest basen, aquapark, restauracje, kręgle, no wszystko czego dusza zapragnie :)
By rachelka
#20216 A mój maż na nasza pierwszą rocznicę ślubu zorganizował dla ans taką fajną kolacje. A odbyła się ona w venge w Łodzi, bardzo ładna sala :)
By zatroskanaja
#22605 Można tez skorzystać z tej oferty http://protime24.pl/ Wybrać na prezent dla niej czy dla niego elegancki zegarek znanej i cenionej marki. Oferta jest bardzo duża, ceny od najniższych po najwyższe. W tym drugim wypadku można skorzystać z oferty kupna na raty. Ja jednak bym kupił coś tańszego, ale na kopercie wygrawerowała bym np datę.