Dyskusje o prezentach dla dzieci
By bella
#15160 fajne są tenisowe urodziny jak dziecko gra w gemsetmecz takie robią bo i dzieciaki mają zdrowy ruch i różne zabawy z animatorami no i słodkości oczywiście i całą niezbędną urodzinową oprawę ;)

By ninka
#15226 A nam, nasz dobry duszyczek teściowa sprezentował na urodziny córki pieska, goldena. Jestem przerażona. W pakiecie dostałam zaczipowaną, włochatą kulkę, która rośnie w zastraszającym tempie. Do tego jest wpisany do takiej specjalnej bazy (Centralna Baza Danych Zwierząt Oznakowanych Elektronicznie) na wypadek zaginięcia. Odnalazłam jej link w internecie. No ale nie o tym. Radzę nie robić takich prezentów swoim wnuczkom, znajomym. Nie każdy ma czas dla psa, nie każdy ma go gdzie trzymać. To powinna być decyzja każdego właściciela.
By Karinka
#15295 Ja uważam, że praktycznym prezentem są ubranka. Jeszcze jak uda ci się kupić jakies dobre marki to w ogóle super. Ja ostatnio poluję na takie bluzki Mayoral: http://mala-mi.com.pl/pl/bluzki-tuniki/ ... 61-57.html Są może troche droższe niż gdzie indziej, ale z drugiej strony naprawdę dobrze sie ukladaja i świetnie się je pierza, a dziecko wygląda w nich ajk mala gwiazda;)
By dama_pik
#15616 Ostatnio przeglądałam inbook.pl i znalazłam tam świetny prezent dla chłopca. Duży samochód na stery. Teraz dzieci tylko siedzą cały dzień przed komputerami, więc to idealny sposób by wyszły na podwórko :)
to ten:
https://www.inbook.pl/p/s/858234/zabawk ... -skala-112
By monaliza13
#16330 Ja ostatnio znalazłam stronę http://www.taniaksiazka.pl/t/lego-minecraft Są tu różne rodzaje klocków lego. Ale z bohaterami gier. Zauważyłam, że syn czasami lubi pograć . I to może być dobry pomysł na prezent. A przy okazji odejdzie od komputera.