Dyskusje o prezentach dla dzieci
By Kamans
#309 W przyszłym miesiącu mój synek kończy 10 lat. Przyznam, że nie mam pojęcia czym interesuje się teraz młoda młodzież. Cały dzień generalnie spędza przy komputerze, a nie chciałbym mu kupować czegoś związanego z komputerami. Towarzysze pomożecie?

By Michał2f
#316 Możesz kupić mu Yoyo! Najlepiej takie lepsze, może coś z firmy YoyoJam? Wiem, że to teraz jest w modzie, bo mój 11 letni syn i jego koledzy tylko tym się bawią i cały czas tylko yoyo i yoyo. Ale lepsze to od siedzenia przy komputerze!
By ewst
#341 ja kupiłam swojej 10-letniej chrzesnicy kubek z jej zdjeciem, bardzo lubi takie gadżety, którymi może sie pozniej pochwalić np. w szkole:) myślę, że wybor prezentu zależy od tego co dziecko lubi.
By alicja850729
#3535 Ja ostatnio kupiłam porcelanę dziecięcą marki Lubiana + mała zabawka. Obdarowana była zachwycona. Na www.porceland.pl znajdziecie pełną ofertę firmy Lubiana. Garnitury dziecięce są cudowne i przepiękne. Jedzenie staje się dla dziecka niezapomnianą przygodą. Porcelana przekona każdego niejadka.

Ponadto zestawy obiadowo - kawowe są idealnym prezentem zarówno na ślub, jak również rocznicę ślubu czy też urodziny. Ponadto w zestawach upominkowych można znaleźć drobne prezenty na imieniny, walentynki, urodziny, Dzień babci oraz dzień Dziadka. Porcelana idealnie spisuje się na każdym przyjęciu, uroczystości. Polecam www.porceland.pl i przepiękną porcelanę, która będzie idealną pamiątką na lata...