Dyskusje o prezentach na rocznice i jubileusze np. ślubu, czasu pracy
By marina
#24018 Skromne? To znaczy w jakiej cenie? I co macie na mysli? Bo jeśli mają to być jakieś tanie gadżety firmowe w postaci długopisów czy notesików to proponowałabym z tego zrezygnować ;)

Zbliżają się święta. Dobrze byłoby połączyć prezent na jubileusz firmy z prezentami świątecznymi dla pracowników. Mogą być to na przykład takie eleganckie zestawy:
https://www.nobilia.pl/skrzynia-hello-winter/
Obrazek

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na Mikołajki można znaleźć na TakaPaka.pl

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na rocznicę można znaleźć na TakaPaka.pl
By aguś1
#24602 Warto zerknąć sobie na tę stronę https://www.nobilia.pl/kosze-upominkowe ... -specjaly/ . Są tam bowiem dostępne naprawdę ciekawe kosze prezentowe. Na pewno przypadną do gustu wszystkim pracownikom. Poza ty wcale nie jest to taki duży wydatek jakby się mogło wydawać.
By Kaczorek8
#36482 A może tym razem zróbcie to inaczej. Zamiast kupować prezenty pracownikom, pozwólcie im samym wybrać. Nie każdy będzie zadowolony z tego samego . Jest taki system, który znajdziesz tutaj https://nais.pl/dla-menedzerow/ . To system benefitów dla pracowników. Znajdziesz tam przeróżne rozwiązania, nie tylko dotyczące nagród, ale też imprez integracyjnych, jubileuszowych, czy innych. Ty wyznaczasz kwotę, kontrolujesz wydatki a pracownicy podejmują decyzję.