Dyskusje o prezentach dla dzieci

By Zycik
#19600 Zajrzyjcie sobie na stronę sklepu internetowego Urwis: http://www.urwis.pl/gry-planszowe-puzzle-karty/karty/gry-karciane. Mają tu bardzo duży wybór zabawek i gier, nawet dla najmłodszych dzieci. Dużo jest także zabawek z motywami z bajek, a dziewczynki to lubią.
By dziewczyna0592
#20314 Ja zawsze wszystkim dzieciom swoim znajomym kupuję zabawki :) nie jakieś drogie, a dokładnie zawsze z tej strony https://fokastara.pl/zabawki.html , czy mniejsze, czy większe dziecko zawsze potrafię coś znaleźć a dzieci jeszcze nigdy nie marudziły gdy coś dostały :) jak ja byłam małą dziewczynką to ciągle myślałam o jakiś nowych zabawkach :) wtedy tylko to było moim problemem, co tu by zrobić albo kogo namówić na nową lalkę albo wózek dla lalek hehe :) a dzisiaj wszystko jest dostępne i w bardzo dobrych cenach :)
By Patrycja37
#21527 Moim zdaniem w takiej sytuacji nie warto kupować zbyt drogiego i wystawnego prezentu,raczej wystarczyłoby coś drobnego,tak z grzeczności.Córka znajomych też na pewno nie liczy na coś odlotowego.Można kupić jakieś słodycze,najlepiej takie,których nie kupimy w stacjonarnych sklepach.Warto wejść na https://www.so-sweet.pl/
i zamówić kolorowe fasolki,słodkie drażetki czy lizaki.Słodycze mogą też być bezglutenowe,więc warto zajrzeć.
By dziewczyna0592
#21554 Dziewczynki przeważnie uwielbiają lalki, misie albo jakieś kreatywne zabawki jak np. zestaw do robienia bransoletek itp. 3-letnia dziewczyna myślę, że najbardziej by się ucieszyła z jakiejś lalki :) dużo fajnych i tanich zabawek można znaleźć na https://fokastara.pl/zabawki.html , zawsze kiedy potrzebuję prezentu dla dziecka to tam zamawiam :) oszczędzam dużo czasu przy tym :)