Dyskusje o prezentach dla dzieci

By EraserH
#24140 Dzieci uwielbiają się bawić zabawkami i tak było od zawsze. Dlatego też to przecież idealne zajęcie aby dziecko się bawiło a my w tym samym czasie możemy zająć się czymś innym. Mojemu dziecko ostatnio kupiłam elementy zabawkowej kuchni
By aguś1
#26064 Myślę, że idealnym rozwiązaniem będą kalosze dla dziecka. Na pewno się przydadzą. Tutaj https://www.asport.pl/k/765/kalosze-dla ... -kaloszki/ jest sklep, w którym są naprawdę ciekawe rozwiązania. Moje zdanie jest takie, że należy zawsze inwestować w praktyczne prezenty.
By Vrai
#26264 Dzieciaki w tym wieku bardzo często uwielbiają świnkę Peppę, więc może coś związanego z nią? Ciekawe zabawki inspirowane tą bajką można znaleźć na https://www.urwis.pl/figurki/figurki-dla-wszystkich/figurki-swinka-peppa, bardzo podoba mi się zestaw kuchni z figurka świnki Peppy i autko.
By pocket
#28056 A ja bym postawiła na zabawki edukacyjne np. gry (znajdziesz spory ich wybór w sklepie https://achdzieciaki.pl/edukacyjne-160 ). Mogą dotyczyć życia zwierząt, kosmosu i mnóstwa innych ciekawych kwestii, a są też serie z postaciami ze znanych i lubianych dzieciom bajek. Sądze, że to będzie idealny upominek dla dziecka.
By zeneta
#28172 Polecam taki budzik do szkoły :D https://www.otozegarki.pl/akcesoria/bud ... -fioletowy - rewelacyjny prezent dla małego dziecka! Nie da się ukryć, że reprezentuje się znakomicie, jest piękny, a na dodatek funkcjonalny! W ogóle tam na OtoZegarkach jest mnóstwo genialnych ofert, które z pewnością pozwolą nam wybrać prezent na dowolną okazję! Od wesela po chrzest :)
By ladyshin
#30583 Fajne rzeczy dla dziecka w Bibabu można znaleźć, jets nawet zakładka prezent, także łatwiej jets nam coś wyszukac dla tkiego szkraba. Ale myślę, że różnego rodzaju maty, puzzle jakies książki z zagadkami etc to fajna sprawa będzie. Nie raz coś tam dla dzieci kupowałam.