Dyskusje o prezentach na rocznice i jubileusze np. ślubu, czasu pracy
By Karinka
#12919 Moi dziadkowie za rok obchodzą 50 rocznicę ślubu i wraz z moimi rodzicami zastanawiamy się nad jakimś naprawdę przydatnym i porządnym prezentem dla nich, co myślicie o pomyśle, żeby zamontować im tzw. system inteligentny dom http://www.egniazdka.pl/? Oni są już naprawdę coraz starsi i myślę, że byłoby to dla nich dobrą sprawą, bo zamiast wchodzić na piętro domu i np. zamykać każdą roletę osobno po prostu przyciskaliby przycisk i wszystko by samo się robiło. Oni w miarę z elektroniką są za pan brat, więc, jak im się to dobrze wytłumaczy to myślę, że dadzą radę. Dobry pomysł?

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na Mikołajki można znaleźć na TakaPaka.pl

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na rocznicę można znaleźć na TakaPaka.pl
By Rekin
#12948 Pomysł dobry ale może prócz tego jakoś uczcijcie ten dzień. Może obiad w dobrej restauracji? Ja moich z takiej okazji zaprosiłam do krakowskiej restauracji Mekong. Byli zachwyceni atmosferą i jedzeniem
By monika.l
#13280 A wyslijcie ich do dobrego hotelu! My swoich poslalismy do takiego hotelu Rialto w Warszawie. Pierwszy raz byli w pieciogwiazdkowym hotelu i przez rok im sie buzie o nim nie zamykaly :)
By Mardeen
#13579 Widze, ze z monika.l celujemy w podobne miejsca ;) Ale jako ze my jestesmy z Warszawy to hotel darowalismy, natomiast byl taki ładny, uroczysty obiad w tej restauracji Salto. Bardzo im sie podobal taki prezent, szczegolnie ze moja Mama ma argentynskie korzenie i dosc sie zwracalo w domu na to uwage :)
By carmena7
#16170 A my dziadkom na rocznicę ślubu ufundowaliśmy usługę cyklinowania, ponieważ ich parkiety były już w dość opłakanym stanie. Teraz, jak pan z http://solum-cyklinowanie.pl/ ładnie zrobił im podłogi, a jeszcze są odmalowane ściany, to mieszkanie wygląda zupełnie inaczej. Prezent naprawdę udany.
By karmelka
#16636 A może nową pralkę albo pralko-suszarkę? Warto sprawdzić, jaką teraz mają. Może przydałby się im nowa (nowa i energooszczędna, co pozwoli im zmniejszyć rachunki za prąd). Candy ma duży wybór pralek i pralko-suszarek.
By dama_pik
#17718 na tak okrągłą rocznicę to trzeba się naprawdę postarać ;) Moim zdaniem zabranie ich do hotelu ze spa byłoby dobrym pomysłem. W Ciechocinku jest świetny hotel Abidar -przeznaczony właśnie w szczególności dla seniorów. Kameralny klimat, spokojna okolica, spa, jacuzzi i wiele innych :) Najlepsze jest to, że cenowo wychodzi bardzo przyzwoicie. Sama mam zabrać tam swoją babcię na jej 70 urodziny :)
By bella
#18788 50 rocznica slubu to bardzo ważne wydarzenie! Moim zdaniem powinniście zorganizować coś naprawde specjalnego dla rodziców. My swoim, wprawdzie na 40, ale zorganizowaliśmy przyjęcie neispodziankę z udziałem całej rodziny. Było naprawdę świetnie, a jeśli będziecie chcieli poszukac jakiejś dobrej sali, to Venge w Łodzi jest idealna :)