Dyskusje o prezentach dla mamy
By ravioli09
#17246 A może biżuteria? Na pewno wiesz jaką nosi, więc kup coś w podobnym guście :) Jeśli jest business woman to na pewno kocha biżuterię :) mogę polecić sklep internetowy jubilerteresa.pl bo kupuję tam z mamą często i jesteśmy zadowolone. Mają tam piękne złoto, srebro, korale naturalne, perły, mają szybką wysyłkę, na pewno znalazło by się coś w jej guście :)

By rachelka
#17494 U mnie teściowa cierpi na cukrzycę, a że jej glukometr ostatnio szwankował, to kupiłam jej zestaw diagnosis diagnosti gold, tak to wygląda http://diagnosis.pl/produkty/diagnostic-gold dostęony w aptekach, więc łatwo znaleźć, a sprzęt solidny i w tym zestawie naprawdę opłacalny
By Purissimo.pl
#17563 Myślę,że bardzo dobrym i ciekawym prezentem dla teściowej,a zresztą i nie tylko bo dla każdej kobiety,będzie oryginalna,stylowa biżuteria. którą znajdziesz na naszych aukcjach
http://allegro.pl/listing/user/listing. ... &id=123422
w razie pytań chętnie pomożemy i doradzimy.
By joseantonio
#18038 Jeśli nie macie pieniędzy na fajny prezent dla teściowej, może warto zrobić coś samemu? Jednak jeśli upieracie się przy kupnie prezentu, możecie skorzystać np. z pozyczki on line. Mamy obecnie wiele ofert zarówno od banków jak i firm pożyczkowych. A na prezent dla teściowej sugeruję porcelanę:)
By biedroska
#22642 A może jakieś dodatki do kuchni? Wydaje mi się, że dla teściowej może to być dobry prezent zwłaszcza jeśli lubi gotować, ostatnio na homedome.pl zamówiłam sobie bardzo stylowy stojak na wino i wygląda świetnie w kuchni :)