Dyskusje o prezentach dla mężczyzn

By juliettx
lenny napisał(a):Akcesoria do telefonu też mogą być fajnym prezentem. Ja proponuję zerknąć na stronę Teletorium, mają sporo ciekawych rzeczy.

Ja tam kupiłam fajnego powerbanka z lusterkiem :P
By Handsom
#28650 Zdecydowanie - w tej chwili akcesoria do telefonów po prostu rządzą. Wystarczy popatrzec co sie dzieje w autobusach - każdy zapatrzony w to swoje cudeńko ;p Tak naprawde to niezła gratka dla młodych, ale i starszych. Sama ostatnio zamawiałam moejmu facetowi nowe etui na jego ipad'a z ithings.pl Sam sobie zażyczył to i dostał ;D
By SpecialDelivery
#29600 Oprócz oczywistych pomysłów na prezent polecam coś bardziej kreatywnego - papier termotransferowy. Jest to gadżet umożliwiający wykonywanie trwałych nadruków nie tylko na obudowach telefonu, ale też odzieży czy kubkach. Taki papier dostępny jest na stronie supportart.pl, oferują oni też bardziej specjalistyczny sprzęt, jak chociażby drukarki i gadżety do nadruków wykonywanych metodą sublimacji. Na dostępny prezent polecam jednak zwłaszcza papier termotransferowy :) Na swoim blogu SupportArt opisuje też, jak wykonać nadruk, co będzie potrzebne i jakie są zalety każdej z metod wykonania nadruku.