Dyskusje o prezentach na wieczór kawalerski

By Zenek
#351 Tak :D Wiadomo, ze wiekszosc facetow lubi wypic, a dobry alkohol w szczegolnosci :D Pomimo tego, ze nie jest to zbyt oryginalny prezent, to zawsze się sprawdza.
By sandra111
#15724 Rekin ma racje uważajcie na kaca. Wiecie że jego skutkiem w waszych żyłach płynie krew odtlenowa, to oczywiście skutek kaca i wypalonych papierosów. Jest ona słabiej wysycona tlenem , tylko 50-70 %. Wiec miłej zabawy, ale z głową na karku.
By Aini
#17094 Alkohol nie jest złym prezentem, byleby potem nie było problemów z powodu jego nadmiaru. Dobry byłby takie lepszy alkohol i raczej jako forma symboliczna.
By preda
#17468 Moim zdaniem alkohol przede wszystkim porządny, z górnej półki jakościowej, a nie byle jaki. Zresztą - ile tych butelek wypijecie? Ja miałem Gutt Pure Vodka - delikatną, fajną, przyjemną w smaku wódeczkę. Pewnie, że każdemu może odpowiadać totalnie inny klimat, ale nie sądzę, aby komuś nie podchodziła wódeczka z górnej półki jakościowej. Co nie?
By Wily.pl
#19140 Akurat w tej kwestii mam podobne zdanie i również uważam, że bardzo dobrym pomysłem na prezent będzie alkohol, ale ten dobry z górnej półki lub Whiskey, to trunek za którym przepada większość osób, szczególnie pijąc drinki z colą.

Pozdrawiam www.Wily.pl