Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By sasza
#26334 Ja zdecydowanie wolę zamawiać lekarstwa przez internet. Głównie dlatego, że jest dużo taniej. Zachęcam Cię do wizyty na stronie https://www.apteka-leki.pl/, gdzie znajdziesz ogromny wybór leków, suplementów, a nawet kosmetyków. Bez stania w kolejkach, w korzystnych cenach.

By Amanda
#31619 Ja też często zamawiałam w aptekach internetowych. Ale ostatnio szukam dobrego suplementu na stres. Czytałam że Rhadiola https://prozdrowotny.pl/blog/rhodiola-c ... dziala-n19 jest skutecznym suplem. Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat tego preparatu i czy warto go kupić ? Jeśli ktoś go ma bardzo prosze o opinie :)
By Mimichaska
#34350 Hmm co do aptek w większych miastach nie powinno być problemu. Jak nie ma tego czego akurat potrzebujecie to chyba zawsze można domówić leki :) Ja to przymierzam się do własnej apteki. Oglądałam już roboty apteczne i cyfrowe ekspozycje od https://actionmed.pl W takie rzeczy trzeba bedzie koniecznie zainwestować.
By Devil93
#34999 Mówiąc szczerze, chodzę do aptek stacjonarnych tylko wtedy, kiedy muszę . Nie lubię stać w kolejkach i mieć problem z drobnymi za każdym razem. Zawsze brakuje groszy, a i często leku, jaki jest mi potrzebny.. Naprawdę, lepiej spisuje się apteka internetowa Wapteka i inne, jej podobne .