Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By danok
#25915 Po wypadku nie masz na dłuższy czas samochodu a potrzebujesz go na co dzień aby wykonywać swoje rutynowe obowiązki? Co zatem powiesz na to aby ubezpieczyciel opłacił Ci wynajem takiego auta zastępczego z oc sprawcy? Koniecznie poczytaj na oc samochód zastępczy

By LjfHalf
#26105 Wiecie co, jak macie auto zastępcze i zatrzasną wam się drzwi z kluczykiem w stacyjce to szczerze współczuję... Jedyne sensowne rozwiązanie jakie narzuca mi się w takim momencie na myśl to wykonanie telefonu po Pogotowie zamkowe Warszawa. Nikt inny nie będzie wam chyba w takiej sytuacji w stanie pomóc, tylko oni.
By Tanrynang
#26161 Słuchajcie, własnie też jest mi potrzebny jakiś samochód zastępczy. Niedługo będę musiał oddać swój samochód do serwisu, najpewniej tego http://frosttruckserwis.pl/ i mimo wszystko będę musiał czymś jeździć. Może znacie jakieś dobre wypożyczalnie w Słubicach lub niedaleko?
By adik356
#28870 Szukając natomiast samochodu zastępczego na terenie Poznania dobrze jest zgłosić się do wypożyczalni samochodowej https://fatcar.pl/ która przygotowała nawet specjalną ofertę dla kierowców Ubera nie posiadających własnego samochodu! Wypożyczalnia prowadzi blog, na którym można znaleźć porady dotyczące chociażby wyboru samochodu na ślub!
By krejzolka
#32805 A wiecie, że jeżeli macie wypadek, to możecie skorzystać z auta zastępczego z OC sprawcy? Ostatnio przeczytałam na stronie internetowej jednej z wypożyczalni samochodów w Warszawie. Warto o tym wiedzieć, bo wypożyczenie samochodu wcale nie jest takim tanim interesem...
By klerry
#32979 Tak naprawdę na dzień dzisiejszy wypozyczenie samochodu jest bardzo proste i wcale nie takie drogie jakby sie moglo wydawac. Za kilka dni jade do trojmiasta i tez bede miec taka potrzebe przegladam oferty teraz i znalazlem https://carfree.pl/wypozyczalnia-samochodow-gdynia/pl wydaje mi sie jedna z lepszych. Fajne jest to, ze wszystko mozna już dograc przez internet kilka klikniec i termin zarezerwowany ;)