Dyskusje o prezentach na rocznice i jubileusze np. ślubu, czasu pracy
By ameliaef
#21728 Nasi rodzice maja niedługo okrągłą rocznice ślubu (30tą) i już któryś tydzien szukamy dla nich wyjątkowego prezentu. Przekopałam z siostra chyba cały internet ale wszystko takie oklepane. W koncu same wpadłyśmy na pomysł żeby im kupić bieżnie. Może nie jest to bardzo romantyczny prezent ale napewno im sie przyda bo oboje sa dość aktywni (basen, squash, rower) a sami by sobie pewnie nie kupili ze względu na cene. Chciałabym sie was poradzić jaki model wybrać, raczej z wyższej niż niższej pólki ale żeby cena nas nie powaliła na kolana. Składamy sie we trójke, chcemy na to przeznaczyć ok 2 tys. Co byście polecili?

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na Mikołajki można znaleźć na TakaPaka.pl

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na rocznicę można znaleźć na TakaPaka.pl
By Ania_ABCfitness
#21828 Uważam, że to bardzo dobry pomysł na prezent, z Twojego opisu wynika, że będzie trafiony. Przyda się coś na tyle uniwersalnego, żeby mogły korzystać z tego dwie osoby. Może nasz flagowy produkt – bieżnia Sapphire SG-2100T Jazz? Nadaje się dla osób o różnym poziomie zaawansowania, można ją z łatwością dopasować do indywidualnych potrzeb. Reguluje się w niej nachylenie, samodzielnie wybiera odpowiedni program spośród blisko 30 dostępnych. Można na niej przeprowadzić skuteczny trening cardio, ponieważ wyposażona jest w sensory mierzące puls. Po skończonym treningu można ją złożyć i przewieźć w ustronne miejsce dzięki specjalnym rolkom transportowym. Najlepiej świadczą o niej opinie użytkowników, które możesz znaleźć na naszej stronie internetowej: https://www.abcfitness.pl/fitness-i-sil ... -jazz-p266.
By ameliaef
#21858 Same pochlebne, to chyba cos znaczy, w takim razie mamy swój typ. Czasu coraz mniej więc trzeba sie decydować, mam nadzieje że będa zadowoleni i nie liczą na weekend w spa albo komplet garnków ze stali nierdzewnej :P gwarancja standardowo 2 lata, prawda?