Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By Korewalka
#22768 Hej wszystkim! Ciekawi mnie czy ktoś tutaj korzysta z biura wirtualnego, i jeśli tak - to co o tym sądzi i jak mu się to podoba? Potrzebuje informacji na studia. Pozdrawiam!

By Szerszeka
#22792 Moim zdaniem warto jest pomyśleć o skorzystaniu z biura wirtualnego. Ja posiadam od http://ideaplace.pl/pl/ i jestem jak najbardziej zadowolony. Jako freelancer taka forma pracy i korzystania z biura bardzo mi odpowiada. Wszystko jednakże zależy od tego, co człowiek potrzebuje. Pozdrawiam :)
By sasza
#25445 Moim zdaniem jest to bardzo wygodne - szczególnie dla freelancerów. Najważniejszym elementem takiego biura jest komputer dlatego warto wybrać model, który posłuży nam przez wiele lat. Moim zdaniem dobrą opcją może być taki model Dell: https://www.komputronik.pl/productVariantGroup/4458/dell-inspiron-7560.html. Ma naprawdę dobre parametry.
By Nostalgia
#25686 Jeżeli prowadzimy swój biznes samodzielnie, to bardzo praktyczne jest biuro wirtualne, które załatwi większość spraw za nas, sama zastanawiam się nad taką opcja dla siebie. Dodatkowo ważnym aspektem jest dobór odpowiedniego lokalu, miejsca pracy i tutaj nie dawno znalazłam ciekawe ogłoszenia https://www.biura.pl/pl/szukaj/biura Cięzko pracuje mi się w domu, dlatego zastanawiam się nad wynajęciem biura/lokalu.
By paniJaaaneczka
#25970 Ja ogłoszeń szukam na różnych portalach z ogłoszeniami zawsze. Tam jest sporo takich propozycji odnośnie wirtualnych biur itp. Ale najlepszym serwisem jest chyba https://homefree.eu/pl . Szkoda, że tak późno na nich trafiłem, bo mógłbym sporo zaoszczędzić jakbym znał ich wcześniej...
By Brayank9
#26166 Na pewno jest to spoko opcja dla osób wykonujących wole zawody - freelancerów. Mogą tanim kosztem mieć swoje biuro. Jednak dla firm raczej taka opcje nie wchodzi w grę. Jesli firmy to raczej powinniscie poszukać biura na mieście. Również zobaczcie sobie ofertę od http://sidgroup.pl proponują oni nowoczesne rozwiązania informatyczne, automatyzujące codzienne prace
By wiolasa
#26681 Ja jestem jak najbardziej na tak w tym wypadku. Zresztą, sama korzystam od wielu lat już z oferty firmy http://ideaplace.pl/pl/oferta/twoja_firma/ i posiadam najbogatszy pakiet. Jestem z niego naprawdę bardzo zadowolona, a największym fenomenem jest to, że mimo najszerszego pakietu i tak bardzo dużo pieniędzy oszczędzam, w porównaniu do tego jakbym sama miała wynajmować jakieś biuro.