Dyskusje o prezentach dla mamy
By Mardeen
#19497 A może w takim razie zafundujesz mamie wycieczkę, chociażby na weekend w jakieś fajne miejsce? Żeby odpoczęła sobie i zrelaksowała się na przykład w spa. Bardzo fajny jest Pałacyk Łąkomin koło gorzowa wielkopolskiego. MOże tam zabierzesz mame? :)

By zatroskanaja
#19504 A może taka propozycja http://www.taniaksiazka.pl/moje-wypieki ... 94894.html Książka z przepisami na wypieki i desery. Moim zdaniem to świetny pomysł na prezent dla osoby lubiącej piec. Zawiera ona ponad sto najnowszych przepisów, nie tylko z naszego kraju, ale i z różnych stron świata.
By Mardeen
#19573 Dobrym i wyjątkowym prezentem jest wyjazd :D Na przykłąd do jakiegoś hotelu ze spa. Jak nie znasz żadnego takiego fajnego miejsca to Unitral w Mielnie jest świetnie :)
By dama_pik
#19610 Prawdę mówiąc, moja mama ostatnio miała urodziny i chciałam jej kupić coś fajnego, coś co
wykorzysta no i będzie się mogła ty pochwalić. Kupiłam jej taki specjalny długopis, którym można dekorować potrawy, desery, etc o coś takiego cinnibird.pl/cinnibird-white.html mama była zadowolona, a od kiedy ma ten długopis każde ciasto jest pięknie przyozdobione.
By Mr.Gadzet
#21104 W sklepie www.mr-gadzet.pl z pewnością znajdziesz coś, co sprawdzi się jako oryginalny prezent urodzinowy. Teraz do każdego zamówienia złożonego za pośrednictwem sklepu internetowego dodajemy gratis foremki do lodu Lodowe Szczęki! Zapraszamy!