Dyskusje o prezentach dla mamy
By Nostalgia
#25153 Moja mama jest praktyczna, wiec z reguły to ona podsuwa mi pomysł na prezent. Ostatnio interesowała się nową patelnią, więc poszukałam jakie są różnice https://www.morele.net/wiadomosc/pateln ... lnie/3188/ i najprawdopodobniej wybiorę opcję grillową. Takiej jeszcze nie ma.

By uberta
#25189 A nie myślałaś, żeby zabrać mamę do teatru? Teraz wiele teatrów udostępnia swój repertuar i sprzedaż biletów przez internet, więc możesz wybrać odpowiednią sztukę w dowolnej chwili :) ja tak często robię, a że najczęściej korzystam z oferty teatru Komedia, to stronkę https://teatrkomedia.pl/repertuar z ich repertuarem mam nawet w ulubionych ;)
By truska
#25237 Też jak co roku nie mam pomysłu na prezent dla mamy, chyba w tym roku kupię torebkę :) jak na razie to mi się wydaje najbardziej sensowne
By juro445
#25327 Jeśli szukasz towarzystwa atrakcyjnej kobiety, która spełni najskrytsze fantazje, doskonale trafiłeś. http://blondelondonescort.co.uk to agencja świadcząca usługi w całym Londynie. Na stronie możesz znaleźć galerię zdjęć naszych dziewczyn, która z pewnością ułatwi wybranie tej, z którą spędzisz niezapomniane chwile.
By MonikaWaw
#25563 A c o myślisz o jakimś ładnym obrazie naściennym? Ja w tamtym roku kupiłam mamie taki obraz i była mega zadowolony. Powiesiła w swojej sypialni i mówi, że każdego dnia na niego patrzy rano to aż chce jej się wstawać :) Zamawiałam taki obraz ze strony http://fotoobrazyinfo.pl/
Mają ekologiczne produkty, co dla mnie jest ogromną zaletą :) Polecam