Dyskusje o prezentach dla mamy
By biedroska
#14720 W tym roku nie zdążę na święta i przyjeżdżam po odłożyłam więc kupowanie prezentów ale.. powoli panikuje! Zupełnie nie wiem co kupić mamie macie jakieś pomysły? Ciągle narzeka, że zimno ale skarpet jej przecież nie kupię ;)

By monaliza13
#15113 A może to http://www.polubiszremont.pl/jak-samemu-zrobic-regal-na-ksiazki/ Prezent który możecie wykonać samodzielnie, a te półeczki są niepowtarzalne i na pewno np mama będzie bardzo zadowolona. Prezenty wykonane własnoręcznie, są bardziej cenione. A na tym blogu znajdziecie i inne ciekawe rozwiązania i pomysły.
By Joe
#15130 No to może warto by się tak wysilić i poszukać czegoś w internecie. Moja mama ostatnio miała 50 urodziny i w sumie nie miałem pomysłu co jej mogę dać. Dlatego znalazłem http://www.edenred.pl/pl/bony-podarunkowe Taki bon jest bardzo dobrą sprawą bo przecież sama zdecyduje czego najbardziej jej potrzeba a my mamy problem z głowy ;)
By Mili
#15157 Może komplety pościeliby się sprawdziły? To taki praktyczny prezent który sprawdzi się w kazdym domu. Według mnie taki prezent to super opcja bo na pewno się przyda. A do tego coś słodkiego i super prezent już będziesz miał :) Grunt, że pamiętasz i chcesz coś dac by było komuś miło :)
By Rekin
#15201 Ja bym bardzo chciał w ramach prezentu zrobić mamie remont. Oglądam kolekcje Tubądzin http://www.tubadzin.pl/collection/413 i co jedna to lepsza. Wiem że mama byłaby zachwycona bo jej na to nie stać. Ma jeszcze na utrzymaniu dwójkę z rodzeństwa. Może siostra się dorzuci.