Dyskusje o prezentach na urodziny
By lizz
#24442 Według mnie dobrą opcją jest zakup biletu na jakieś wydarzenie kulturalne, sprawdźcie sobie stronę http://teatrszekspirowski.pl/trojmiejsk ... ulturalne/ jeśli jesteście z okolic Trójmiasta, znajdziecie tam aktualne imprezy, koncerty i spektakle teatralne. Jak osoba, którą chcemy obdarować lubi tak spędzać czas, warto pomyśleć o takim rozwiązaniu.

By olivia11
#26074 A może wycieczka, trochę dzikie wakacje? Mam na myśli coś takiego: https://www.hrvaska.net/pl/robinson/ domki robinson w Chorwacji to całkiem inne miejsce. Nazwa jest adekwatna :) Byłam raz i zamierzam pojechać kolejny, świetna zabawa :) Myślę, że to idealne miejsce na prezent dla męża, dzieci. Na pewno nie będzie nudno.
By lenny
#26844 Według mnie ciekawym prezentem będzie polaroid. W Teletorium mają fajny model. O ile oczywiście dana osoba interesuje się fotografią.
By ferox
#26901 Być moze nie bardzo oryginalny, jednak z całą pewnością ciekawy prezent to kalosze - https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/jaki ... psze/4804/. Zwłaszcza jeżeli ktoś mieszka na wsi, gdzie często drogi nie są szczególnie suche, to taki prezent będzie przy okazji bardzo praktyczny ;)
By inga8506
#27427 Witam Was Kochani, mam córkę, która za dwa tygodnie będzie obchodziła swoje 19-ste urodziny.
Na szczęście wiem już co jej sprezentuję, ponieważ córka już kilka razy pokazywała mojej młodszej córce, a swojej siostrze buty, które jej się bardzo podobają
https://www.primamoda.com.pl/buty-damsk ... elfia.html
Szczerze mówiąc obie dziewczyny są nimi zachwycone jednak młodsza córka na takie buty musi jeszcze poczekać ma dopiero 12 lat :) Starsza córka bardzo lubi się ubierać w błyszczące rzeczy dotyczy to praktycznie całej jej garderoby łącznie z obuwiem dlatego jestem pewna,że z tego prezentu będzie bardzo zadowolona.Poza ty córka często wychodzi na rożnego rodzaju imprezy więc myślę, że jej się przydadzą takie buty, a Wy Kochane Dziewczyny co sądzicie o tym fasonie butów?
Bardzo podoba mi się to forum o prezentach można się zorientować co teraz jest na czasie co kupić dla starszej pani, a co dla szefa.Pozdrawiam.