Dyskusje o prezentach ślubnych

By preda
#13783 Prezent Marzeń - pakiet do spa, masaże, baseny, w tym kierunku idźcie. Nie sądzę, abyście znaleźli jakikolwiek bardziej atrakcyjny prezent dla rodziców. Kluczowe znaczenie ma relax.
By sylwia765
#14093 Co myślicie o takim prezencie dla Rodziców który przetrwa lata , wieki może. Mam na myśli skrzynkę na listy :D ale taką oryginalną nie spotykaną. Widziałam niedawno przypomina do złudzenia starą skórzaną teczkę , tornister , który kiedyś rodzice nosili nas plecach do szkoły. Niezły czad :D , A w niej tylko dobre wieści od dzieci, wnuków...i listy, które kiedyś były po prostu , a tera z to jedynie sentymentalne wspomnienie ,taki urok świata , kóry przemija. Zresztą biała skrzynka w tej stylizacji do też doskonały prezenta dla Państwa młodych . Tylko co włożyć do środka :roll: Co o tym myślicie
By ellagrall1205
#18506 Ciekawym pomysłem jest mozaika ze wspólnych zdjęć. Sama mam już jedną w domu podarowałam swojemu mężowi i szczerze powiem, że jest to jego ulubiony prezent z tych jakiekolwiek dostał. Polecam zapoznac się na mozaikowo.pl
By Mario48
#20385 Fajny pomysł ale my w tym roku wybraliśmy coś innego od wszystkich, podziękowania dla rodziców to nie łatwy wybór, na targach ślubnych widzieliśmy wiele pomysłów kosze, księgi, filmy itp... ale ten nam przypadł do gustu najbardziej http://www.grawerowanie3d.pl/pl/p/Podziekowania-Dla-rodzicow-zdjecie-wygrawerowane-w-krysztale/316