Ciekawy prezent dla rodziców

Dyskusje o prezentach ślubnych

Ciekawy prezent dla rodziców

Postprzez kamaka Śr paź 19, 2011 1:01 pm

Cześć ostatnio byłam na śłubie u znajomych. I oni zrobili unikalny prezent dla swoich rodziców. Wykonali na krysztale w kształcie serca małą dedykację wraz ze swoim zdjęciem. Wygląda to rewelacyjnie, wszyscy byli w szoku :D .
A prezent na pewno przetrwa dekady :D

www.Krysztalowyeupominki.pl
kamaka

Prezenty na Ślub

Postby michal_07

Zdecydowanie najfajniejszych prezentów na ślub można szukać na 2future.pl
michal_07

Re: Ciekawy prezent dla rodziców

Postprzez Misiadela Pn lis 21, 2011 2:23 pm

Niedawno brałam ślub. I długo zastanawiałam się nad tym, co podarować rodzicom. Nie chciałam aby były to standardowo tylko kwiaty, ale coś coś może zostać trochę dluzej. Przypadkiem koleżanka poleciła mi kosze prezentowe z filiżankami i dobrym winem oraz słodyczami. Okazalo się, że delikatesy internetowe mają coś takiego w swojej ofercie. Naprawdę wyglądało to bajecznie, ponieważ wikilinowy kosz zapakowany jest w folię taka jak przy kwiatach i ma piękną dużą kokarde. Cudo;D zobaczcie same: www.limonkastudio.pl
Misiadela

Postprzez Fanek Pn lis 21, 2011 3:00 pm

Prezent dla rodziców to album, jakiś wyjazd w zaciszne miejsce lub... wnuk/wnuczka. :D
Może mało oryginalne, ale za to ile radości będą mieli rodzice (a raczej dziadkowie).
Fanek

Postprzez princessconsuela Cz lis 24, 2011 1:39 pm

w poszukiwaniu podziękowań zwiedziłam chyba wszystkie strony w Internecie, które oferują tego typu prezenty. Jednak większosc z nich rozczarowala mnie.
Wczoraj trafiłam na allegro na coś co zdecydowanie mnie zachwyciło:
http://allegro.pl/aniol-witraz-podzieko ... 87634.html
pomyslałam, że takie dwa anioły z deykacją zrobia furore.
jeszcze będę szukać, bo sama mam dwie lewe ręce i raczej nie uda mi sie wyczarować nic wlasnoręcznie.
Fotoksiążka tez jest niezłym pomysłem... jednak anioły póki co wygrywaja. Slub w styczniu, więc w końcu tzreba sie bedzie zdecydowac:-)
co myslicie o tych aniołach? Cena tez chyba ok, jak za recznie robiony przedmiot. no i ładne opakowania...
princessconsuela

Postprzez Prezentujeprezenty Pt lis 25, 2011 7:24 pm

my na naszym weselu daliśmy rodzicom w prezencie albumy z wklejonymi zdjęciami - z jednej strony były moje od maleńkości do czasu ślubu a z drugiej mojego męża. na środku gdzie te części się spotykały były zdjęcia ze ślubu ;) - umówiliśmy się ze znajomymi, że jeden z nich zrobił zdjęcia w kościele i na samym początku wesela, a drugi pobiegł szybko z kartą pamięci do punktu, żeby to wydrukować - naprawdę nikt nie chciał uwierzyć, że to daliśmy radę zrobić i oczywiście wszyscy przekazywali sobie te albumy z rąk do rąk bo każdy chciał je obejrzeć
Prezentujeprezenty

Postprzez Misiadela Pt gru 02, 2011 12:45 pm

Tez mialam ten problem. Dlugo zastanawialiśmy się z moim mężczyzną, jak podziękować rodzicom. Nie chciała, żeby to były kwiaty, które szybko zwiędną, bo co to za pamiątka. Nie bawiły mnie też te wszystkie rysunki na szkle i obrazy i nie wiadomo co. Koleżanka przyszła mi z pomocą. Znalazla delikatesy internetowe, gdzie tworzą piękne kosze prezentowe z podziękowaniem dla Rodziców. W koszu znalazł się dobry alkohol, piękne filiżanki, kawa z tzw. wyższej półki , słodycze, i świeczki zapachowe. Cudo;) poza tym zakaowane były w folię z piękną kokardą. Kwiatków się nie zje, można tylko patrzeć. A tu wszystko zostało. No i oczywiście piękne filiżanki, które stały się ulubionymi mojej teściowej. Delikatesy nazywają się limonka studio. : www.limonkastudio.pl

Polecam!
Misiadela

Postprzez miska Cz gru 29, 2011 1:30 pm

A my z moim ukochanym daliśmy rodzicom kwiaty + taki prezent. Byli zachwyceni :)
Oczywiście statuetka z naszym wspólnym zdjęciem. Z mojej strony polecam.
miska

Postprzez tores100 So sty 07, 2012 3:48 pm

Ja miesiąc temu ofiarowałam rodzicom wielgaśną antyramę z ich zdjęciami oraz śmiesznymi podpisami.Dodatkowo postanowiłam im sprawić automatyczny odkurzacz.Byli zachwyceni antyramą,a bez tego odkurzacza nie wyobrażają sobie teraz życia:).Tutaj je można znaleźć http://www.robojet.pl/index.php?cPath=1 ... e22c283ea7
tores100

Postprzez linchenka Śr kwi 25, 2012 12:46 pm

Witam wszystkich:)

Moja siostra własnie wyszła za mąż.
Oczywiście jak to czasem bywa wiele rzeczy na ostatnią chwilę.
Poczatkowo planowali dać rodzicom wlasnie jakieś ramki itd.. Ale fakt faktem, potem to stoi i sie kurzy i szału nie ma.
Zmiana nastąpiła tydzien przed slubem... I zdecydowali się własnie na kosz prezentowey (nawet nie wiem, czy nie podpatrzyla tego na naszym forum :P )

Fakt faktem, że firma Limonka Studio zalatwiła to ekspresowo. W 3 dni zamówienie zostało zrealizowane i to z wymysłami mojej siostry, która kosz chciała mieć bardziej w czerwieni;D Wyszło cudnie;D A jakie pyszne slodycze... No i urocze filizanki. Kurzyć się na pewno nie będą.

Obecnie mają super ceny na swoich aukcjach na allegro;D

Sami zobaczcie:

http://allegro.pl/podziekowania-dla-rod ... 32036.html

http://allegro.pl/podziekowania-dla-rod ... 33112.html
linchenka

Postprzez Konek Pn maja 07, 2012 1:34 pm

Rodzicom można fundnąć jakiś obraz oczywiście z ich podobizną.
A jak mają poczucie humoru to nawet zamówić im ich własną karykaturę.
Teraz coś takiego można zlecać przez przez net i na podstawie fotki rysownicy zrobią
fajowy obraz.

Ogłoszenia Zlecenia
Konek

Następna strona

Powrót do Ślub