Dyskusje o prezentach dla mamy
By tymekalex91
#24997 Myślę, ze to nie tylko mój problem ale i wielu innych osób. Ja zmagam się z nadwaga od kilku dobrych lat. Po pierwszej i drugiej ciąży doszłam w szybko do siebie, jednak po trzeciej już nie było tak prosto i nadal nie jest. Dlatego mam coraz większy problem ze znalezieniem dla siebie ubrań. Zaczęłam więc od oczywistego przeszukałam internet i znalazłam kilka fajnych sklepów dla siebie, jednak nie są to ubrania dość tanie, a jak pewnie przypuszczacie inaczej leżą na mnie, a inaczej wyglądają na osobie na zdjęciu. Dlatego zaczęłam poszukiwania sklepów z materiałami z których jestem sama w stanie uszyć ciuchy. Tak trafiłam na tkaniny dziecięce sklep http://tkaninydzieciece.com.pl i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona. Dlaczego sklep z tkaninami dla dzieci, a na pewno wiecie, że inne standardy są dla nas dorosłych, a inne dla maluszków. Kupując takie tkaniny w sklepie jestem pewna, że są bezpieczne. Od kliku miesięcy szyję ubrania dla siebie, co wiąże się z mniejszą ilością wydanych pieniędzy na ciuchy i zawsze leżą tak jak chcę. Zaczęłam nawet szyć dla sowich dzieci jak na razie sukienki na święta czy urodziny ale każdy mówi, że wyglądają pięknie na moich maluszkach. Dlatego jeżeli nie możecie znaleźć nic fajnego dla siebie zajrzyjcie na tkaniny dziecięce sklep i tam wybierzcie co Wam pasuje. Jasne szycia też się uczyłam ale przez You tuba i powiem, że długo nauka nie zajmuje. Polecam ubierajcie się tak, abyście wyglądały modnie i ładnie niezależnie od wagi.

By diament
#25613 Duży wybór odzieży plus size znajdziesz tutaj https://www.extralargeshop.pl/ Teraz już nie ma większego problemu ze znalezieniem większych ubrań. Ten sklep jest bardzo dobrze wyposażony. Są tam ubrania polskich marek w dobrych cenach. Zajrzyj tam, na pewno wybierzesz coś dla siebie.
By Mardeen
#25810 Rzeczywiście teraz niektórym kobietom o niewymiarowych kształtach trudno jest znaleźć coś na siebie w sklepach odzieżowych. Ja wyszłam z przekonania, że sama je sobie będę szyć. Zakupiłam w galerii łucznik swoją maszynę i doszłam do takich umiejętności, że mam już uszyte sukienki.