Dyskusje o prezentach dla dzieci
By tosiaczek
#13929 O my to już mamy niestety z tym problem bo młody w przyszłym roku idzie do szkoły i nie wystarczy tylko zestaw lego ;) Mamy pomysł na prezent bo 1 czerwca to też jego urodziny i tak: na dzień dziecka na pewno mega zestaw lego jakiś największy bo to go najdłużej zajmuje a z okazji urodzin wyprawkę do szkoły :) Będzie plecak, tak myślę na kółkach bo czytałam tutaj http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wyb ... zkoly/934/ że jednak najlepiej się sprawdzają, jeśli dziecko ma dużo rzeczy do noszenia, będzie cała wyprawka plastyczna, długopisy itd :) Lego kupimy sami, ale z tą wyprawką to chciałabym żeby młody poszedł z nami do sklepu bo to dopiero frajda kiedy kupujesz co tylko chcesz :)

By monaliza13
#14024 W przyszłym roku mamy zamiar urządzić synowi miejsce w ogrodzie do zabaw. Mam zamiar skorzystać z oferty ze strony http://www.danmel.com.pl/index.php/kategorie/dzieci/ Jeszcze dokładnie nie zdecydowałam co kupimy. Ale bardzo mi się podoba labirynt kredka. Ale jeszcze coś muszę wybrać. To będzie doskonały prezent na dzień dziecka.
By stejsi
#30329 W tym roku zastanawiam się nad czymś praktycznym, dzieci od jakiegoś czasu mówią o łóżku piętrowym. Moi synowie maja dwa łóżeczka w swoim pokoju, ale już pomału wyrastają z nich, dlatego taki prezent byłby całkiem ciekawym rozwiązaniem. Coś takiego wpadło mi w oko https://lanomeble.pl/pl/p/Lozko-pietrowe-JACO/870 do tego oczywiście jakaś kaska, bo ciągle na coś zbierają, więc z koperty także się ucieszą.
By olivia11
#30408 Ja w tym roku daję coś innego niż zwykle a mianowicie zestaw Aqua Dragons in Space Deluxe http://gonzotoys-sklep.pl/glowna/157-aqua-dragons-in-space-6002-deluxe-led-8437015413068.html :) To żywe istoty pod postacią jajeczek, które można ożywić ze stanu hibernacji poprzez włożenie ich do wody, gdzie zaczną się wykluwać i ożywać. Można obserwować ich rozwój i to co robią a przy tym uczyć dziecko szacunku do żywych stworzeń oraz odpowiedzialności. Na pewno to lepszy i pożyteczniejszy prezent niż np. gra komputerowa :)
By 0lga
#30511 W tym roku mój syn dostanie od nas maskotkę nawiązującą do Star Wars https://cobi.pl/tematycznie/star-wars/maskotka-z-dzwiekiem,art,8337.html, w którym jest zakochany. Jestem przekonana, że prezent mu się spodoba. Dzieci uwielbiają dostawać coś nawiązującego do bajek czy filmów z telewizji.
By samolocik
#30523 Jednym z najlepszych prezentów na dzień dziecka jest zakup plecaka. Plecak sportowy dla dzieci lub tornister szkolny z ulubioną postacią z bajki bądź ulubionym herbem klubu piłkarskiego jest najlepszym rozwiązaniem. Prezent użytkowany na codzień i bardzo praktyczny !
By ewel1991
#30554 co roku pojawia się ten sam problem z wyborem prezentu więc odświeżam temat ;) Ja już wybrałam: pufy w kształcie piłki nożnej - chłopcy z pewnością się ucieszą ;) Dla dziewczynek tez są odpowiednie wersje kolorystyczne. Zobaczcie sami: http://pufy.pl/pufy-pilki/69-pilka-nozna-medium.html
By mirek86
#30785 Idziemy do zoo i pewnie kupię im coś. Dla synka upatrzyłem sobie mercedesa z kolekcji - https://allegro.pl/kategoria/kolekcje?string=mercedes Zbiera auta od dawna i na pewno się ucieszy. Dla córek jeszcze nic nie wymyśliłem ale na szczęście mam jeszcze trochę czasu. Będę musiał je podpytac co chciałyby dostac.