Dyskusje o prezentach dla dzieci

By Mili
#12678 Albo telefon w końcu dzieci uwielbiają nowinki technologiczne. Wiadomo nie są one tanie ale możesz kupić alternatywną wersję jakiegoś drogiego telefonu np tutaj http://goophones.pl/ Nie różnią się w wyglądzie niczym od oryginału.
By Waldii87
#12781 Zawsze można kupić takiemu dziecku jakieś nowe korki do grania w piłkę. Mój brat tak zrobił swojemu synowi i dodatkowo zamówił pizzę i mała imprezka była. AAA mogę Wam jeszcze polecić fajną stronkę do zamawiania pizzy, a mianowicie chodzi o http://www.skubacz.pl/pizza/katowice , gdzie po prostu wchodzicie sobie na stronę i zamwiacie pizze wyszukując miasto, wpisując Wasz adres i wybieracie lokal. Bardzo fajna przyjemna sprawa ;)
By anika
#14214 Ostatnio w matrasie pojawiła się książka "król". Myślę, że będzie odpowiednia dla chłopca w tym wieku. Sama kupiłam ją swojemu chrześniakowi.
By lilka91
#14729 Ja bym nie kupowala żadnych książek, gier czy zabawek. Postawiłabym raczej na jakiś fajny wyjazd chociażby na ferie zimowe do http://www.lasiesta.pl/pakiety-pobytowe ... imowe-2016 Atrakcji dla dzieciaków szykuje się tam mnostwo, Plaża jest blisko bo 100 m od hotelu. Poza tym ceny są bardzo przystępne. Wakacje to zawsze fajny prezent.