Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By Rambo
#31 moja babcia i dziadek obchodzą 50ta rocznice slubu. nasze relacje z dziadkami są bardzo dobre, bo to rodzina od strony mamy a rodzina ze strony mamy ze soba bardzo dobrze zyje. ja jako wnuczek zastanawiam sie co moglbym im kupic... mam 22 lata, oni maja juz duzo bo cos kolo 80. to nie moze byc cos glupiego, bo to ludzie starej daty, wiec troche szacunku im sie nalezy.

szczerze powiedziawszy to w ogole nie mam pomyslu....pomoze ktos?

By Zuzia
#119 Najlepiej kupić im coś co przypomni młodzieńcze lata, może jakąś płytę ulubionego zespołu? Na pewno jak posłuchają piosenek z czasów młodości to łezka zakręci się im w oku.
By Romek
#129 Albo taką elektroniczną ramkę na zdjęcia, gdzie co jakiś czas zdjęcie się samo zmienia? Fajny upominek, można by było powrzucać wszystkie zdjęcia gdzie są wasi dziadkowie, wasza rodzina, Ty :)
By Pentos
#1677 Warto pomyśleć o niestandardowym prezencie, którego nie dostaną od nikogo innego, proponuję internetową galerię obrazów time4art gdzie można zamówić wydruk własnego zdjęcia na płótnie w bardzo dobrej jakości i przyzwoitej cenie. W zeszłym roku dostałam taki obraz od dzieci na dzień mamy, bardzo osobisty i wyjątkowy prezent, polecam serdecznie babcia i dziadek napewno będą zadowoleni.