Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By mirek86
#14896 Bardzo fajny pomysł z tym remontem. My chyba zafundujemy dziadkowi wczasy dla seniora w Primavera. Od dawna nigdzie nie był, ciągle siedzi w domu i mało z kim rozmawia. Chciałbym aby zaczął udzielać się towarzysko. Nie zawsze mogę z nim spędzać czas. Myślę, ze poznanie nowych ludzi w jego wieku dobrze mu zrobi.

By dama_pik
#15773 ja dziadkowi kupiłam ciśnieniomierz, bardzo był zadowolony, bo ma problemy z ciśnieniem i teraz sam sobie będzie mógł w domu mierzyć, dostał diagnostic dm 500 ihb, łatwy w obsłudze z dużym wyświetlaczem, taki akurat dla seniora
By kasiakow
#15832 Hustawka fajny pomysl, jesli maja ogrod... ja ostatnio mojemu dziadkowi chcialam kupic na dzien dzadka zegarek, ale jednak zdecydowalam sie na geriavit... poczytalam na https://www.znamlek.pl/, ze ma dobre opinie i dziadki sobie chwala hihihi no i moj dziadzius zadowolony :) przynajmniej uzyteczny prezent hihi
By pawel54
lilka91 napisał(a):Mój dziadek odkąd pamiętam kolekcjonuje monety dlatego na urodziny planuję kupić mu coś nowego do kolekcji. Myślałam też o zakupie nowego albumu bo niektóre monety leżą w pudełkach.

Jak zbiera takie monety, to możesz poszukać czegoś ciekawego na http://krajowy.biz/firma,kolekcjonpl Znajdziesz tam wiele aukcji z takimi monetami.
By dama_pik
#18183 Dla dziadka kup coś co mu się przyda. Ja tak zrobiłam i kupiłam swojemu dziadkowi aparat do mierzena ciśnienia z diagnosis, od tej pory dziadek ma regularnie mierzone ciśnienie i może sma sobie zmierzyć, juz nie fatyguje innych zeby go zawieźli do ośrodka zdrowia spejalnie,
By mane
#19216 Może aparat do mierzenia ciśnienia z diagnosis będzie fajną opcją? Wydaje mi się ze to niezwykle praktyczny prezent, a tym z resztą pokazujesz ze dbasz o zdrowie swoich bliskich i bardzo dobrze to o Tobie świadczy.
By dama_pik
#19248 Dzień babci i dziadka zbliżają sie wielkimi krokami, więc warto pomyśleć o jakimś fajnym prezencie :) Ja w zeszłym roku swoim dziadkom podarowałam po zegarku. Byli naprawdę zadowoleni, bardzo im się prezenty spodobały. Więc jakby ktoś szukał fajnej i sprawdzonej strony, to ja zamawiałam na e-zegarki.pl :)