Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka

By hejlo
#22196 a czym się dziadek interesuje? mozę tym tropem pójdź i znajdziesz coś odpowiedniego. u mnie np dziadek to straszny kolekcjoner i mam zamiar mu zamówić w https://www.skarbnicanarodowa.pl/ medal okolicznościowy na 80 urodziny :) na pewno się ucieszy bo takiego jeszcze nie ma w swojej kolekcji.
By mane
#22400 Koniecznie aparat do mierzenia ciśnienia! z diagnosis są takie fajne i dostępne w każdej aptece! Bardzo przydatne urządzenie!
By kwasniewska
#22562 kurde myslalam ze ja kupilam dziadkowi fajny prezent wybierajac dla niego męski zegarek, ale czytajac wasze pomysly o hustawce i fotelu bujanym poczulam sie taka malutka :D
Super, ze wpadlam na ten temat, bo mam pomysly na kolejne prezenty :D dzieki!
By zielony_zaparzacz
#23783 Nie każdego staruszka stać na odświeżenie umeblowania w domu, mieszkaniu, a zwłaszcza emerytów. Może warto pomyśleć o kupnie np. nowej sofy do ich mieszkania jak kogoś stać na podarowanie takiego prezentu ;)
By ravioli09
#23931 Powiem tak dziadkowi należy raczej się coś praktycznego, ja swojemu kupiłam aparat do mierzenia ciśnienia z diagnosis uważam, ze to bardzo uniwersalny prezent, bardzo przydatny dla osób w starszym wieku.
By Golderniejak
#26431 Zgadzam się że najlepsze prezenty są praktczne, dlatego ja dziadkowi kupuję telefon :) Chcę mu kupić smartfon, ale taki dostosowany do możliwości starszych osób. Na razie jeszcze nie wybrałam, ale znalazłam taki ranking telefonów dla babci i dziadka na stronie https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/Ranki ... -i-dziadka i ten ostatni telefon robi całkiem dobre wrażenie :)