Dyskusje o prezentach na osiemnaste urodziny
By miknik
#474 Niedługo zbliżają się osiemnaste urodziny mojej córki. Wyprawia sobie imprezę w wynajętym pubie z tej okazji. Chciałbym jej podarować bardzo fajny prezent, ale nie kopertę. Co wy dawaliście na 18 dla córek?
By Staś
#498 Może nowy telefon od tatusia z ciekawym pakietem darmowych minut? ;) Teraz telefony z dotykowym wyświetlaczem robią niezłą furorę.
By Monia
#1373 Córce należy dać porządny prezent. Najlepiej, jeśli jest to coś o czym marzy od dawna, np. laptop, mp3, albo jakiś fajny wyjazd zafundować?
By Jagoda
#1924 Ja bym pomyślała o jakiejś podróży dla córki, najlepiej do ciepłych krajów, dobrze by było gdyby pojechała z bliską koleżanką, bądź z przyjaciółką - żeby się nie nudziła sama ;)
By Krycha
#1974 z tego co pamiętam to rodzice zafundowali mi imprezę 18 nastkę, po za tym dostałam pieniądze i chyba jakąś biżuterię i wiem , że byłam zachwycona, ale może sprezentuj jej laptopa albo wiesz, że o czymś marzy? ale biżuteria grawerowana na pewno by ją ucieszyła
By ArtystycznePrezenty
#4419 Może jakaś fajna lokówka z dużą ilością opcji, ale supergwiezdna prostownica. Dziewczyny w tym wieku lubią takie gadżety:) Może też być nowy wypasiony telefon, iphone lub tablet. Jest teraz na rynku tyle nowości, że jest w czym wybierać. Córka na pewno będzie zadowolona.