Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By Karina
#1891 Za miesiąc wybieram się do znajomych w odwiedziny - widzimy się tylko raz w roku, tym razem to ja jadę do nich. Zawsze kupuję im jakiś upominek, ale tym razem nie mam pomysłu... Może coś doradzicie?

By Kasia100
#1892 Może kup im coś do domu? Jeżeli znasz ich gust i wystrój to na pewno dopasujesz coś co im się spodoba. Generalnie takie prezenty się sprawdzają.
By lampard029
#1904 no to i tym razem kup im jakiś drobiazg np jakiś śmieszny zegarek który cofa się do tyłu, albo kup po prostu jakieś dobre winko, napewno będzie to praktyczny prezent który może wam się przydać
By Jagoda
#1925 A co powiesz na jakiegoś kwiata doniczkowego? Tylko nie takiego zwykłego(oklepanego), postaw na coś eleganckiego i oryginalnego, ja proponuję jakąś kompozycję kwiatową - składającą się z różnych gatunków roślin, warto też zwrócić uwagę w donicę, w której znajdują się kwiaty, gdyż można dopasować taką, która będzie pasowała do wystroju domu znajomych.
By Raczek
#1929 Ja bym kupił butelkę dobrego alkoholu, które wspólnie wypijecie, dorzuciłbym do tego Wasze wspólne zdjęcie w stylowej ramce, które postawią gdzieś w widocznym miejscu.
By Prezentujeprezenty
#2183 Jeśli znajomi lubią wino to może ładne kieliszki (zawsze się przydadzą) albo termometr do wina. A jeśli nie są fanami alkoholu to może jakąś ciekawą grę, w którą moglibyście razem zagrać. O takich rzeczach piszę na moim blogu o prezentach http://www.prezentujeprezenty.pl/
By troll
#5284 ja proponuję kupić im jakiś designerski wazon albo właśnie tez szkło typu kieliszki, szklanki, tego niby w domu za wiele i to praktyczny prezent