Dyskusje o prezentach na dzień ojca 23 czerwca
By GamBOY
#25925 Ja ojcu zakupiłem skuter. Niestety miałem niemałe problemy, ponieważ skuter był sprowadzony zza granicy. Kilka dokumentów, musiało być przetłumaczonych na polski inaczej nie dałoby się z niego legalnie korzystać. Oczywiście starałem się to jakoś rozwiązać i trafiłem na tłumaczenie przysięgłe. Wszystko ładnie przetłumaczone, a dokumentu bez żadnego problemu przeszły przez urząd. :)

By Mardeen
#28044 W zależności od jego upodobań. Najważniejsze to zindywidualizować prezent jak najmocniej się da. Sam swojemu wykupiłem wejście na wrocławską strzelnicę, Progun, aby mu przypomnieć, często przez niego wspominane czasy młodości i obowiązkowej służby.
By Kacperka
#28332 Dla taty fajnym prezentem (po wcześniejszym uzgodnieniu z nim oczywiście), może okazać się portfel. One obecnie się dość szybko zużywają, zwłaszcza te niewiadomego pochodzenia, gdzie nie wiadomo jaką jakość prezentuje sobą marka. My portfel dla taty zamawialiśmy na tej stronie i nie dość, że wysyłka przyszła naprawdę szybko to jeszcze jakość nie do podważenia. Jednak oryginalne marki i produkty to jest to.
By Jarosław87
#28386 Jeśli szukasz oryginalnego prezentu na Dzień Ojca to mogę polecić Ci sklep z prezentami www.SMARTGIFT.pl ja u nich zawsze znajdę jakiś genialny prezent do tego paczka przychodzi zazwyczaj na następny dzień ;)
By KarolMa
#29847 Moim zdaniem jeżeli tata ma jakieś pasje/hobby to można kupić mu coś z tym związanego.
By dexter
#31211 Ja chce swojemu tacie kupić skórzany portfel. Trochę oklepany pomsł, ale nie mam innego.