Dyskusje o prezentach dla kobiet

By biedroska
#24084 Ja swojej przyjaciołce kupiłam bizuterię na pimpit.pl Ona lubi taki typ biżuterii, który wygląda jak ręcznie robiony i bardzo się z niego ucieszyła. Nosi ją bardzo często.
By Nikolll
#24195 To zależy chyba co przyjaciółka lubi po prostu jeśli o mnie chodzi to bardzo bym chciała dostać zegarek markowy widziałam taki na e-zegarek.pl kosztował coś ok 300zł także też nie wiem ile chcesz przeznaczyć na prezent no ale myślę że taka cena jest jak najbardziej ok
By biedroska
#24242 No ja myślę, że jednak te kosmetyki będą jak najbardziej okej. Podkładu czy pudru możesz nie dobrać jej kolorystycznie na odległość, ale zawsze możesz kupić przyjaciółce jakiś fajny tusz do rzęs, eyeliner, czy pomadkę do ust. Zobacz sobie na http://pierrerene.com Ja często zamawiam od nich kosmetyki kolorowe, bo je lubię i dobrze sie u mnie sprawdzają.
By perman
#25737 Dla przyjaciolki powinnas sama najlepiej wiedziec jaki prezent bedzie najlepszy ja zrobilam jej prezent w postaci zegarka ktory zamowilam w sklepie https://e-zegarek.pl/ a co najlepsze to jeszcze na promocji. Zegarek to zawsze fajna forma prezentu a przynajmniej tak mi sie wydaje ;)