Dyskusje o prezentach dla kobiet

By pixolix
#25758 Kwestia co tak naprawdę przyjaciółka lubi. Ja ostatnio kupiłam jej powerbanka w Teletorium z lusterkiem i do tego książkę. Staram się dobierać prezenty zgodne z jej zainteresowaniami i potrzebami.
By helguzia
#26607 Moim zdaniem świetnym pomysłem na taki prezent dla przyjaciółki będzie np voucher do dobrego salonu kosmetycznego :) Ja sama skorzystałam z tego pomysłu w tym roku i moja psiapsióła dostała pakiet na depilację laserową okolic bikini do salonu Skinlogica w Lesznie. Wiem, że od dawna o tym marzyła a sama nigdy nie mogła się zmobilizować. Teraz nie ma już wyjścia :)
By lenny
#26775
pixolix napisał(a):Kwestia co tak naprawdę przyjaciółka lubi. Ja ostatnio kupiłam jej powerbanka w Teletorium z lusterkiem i do tego książkę. Staram się dobierać prezenty zgodne z jej zainteresowaniami i potrzebami.

To prawda, to może być fajny prezent :mrgreen:
By Bella89
#29142 A może Twoja przyjaciółka lubi się malować? Jak tak to możesz jej kupić jakieś fajne kosmetyki lub nawet takie gadżety jak kępki rzęs https://puderek.com.pl/rzesy-i-kepki/33 ... elkow.html . W drogerii online Puderek możesz znaleźć naprawdę mnóstwo ciekawych ofert i co najlepsze popularnych mark.