Dyskusje o prezentach dla znajomych, kolegów i koleżanek z pracy czy szkoły

By kretek
#22500 Może warto kupić coś co kojarzyć jej się będzie z waszą przyjaźnią/współpracą. Coś co nawiąże do wspólnego żartu czy wspomnienia i przypominać jej będzie o tej chwili. A swoją drogą w jaki sposób płacicie za takie podarki? Przelewem, na konto sprzedawcy? Ja do tej pory tak robiłam, ale niedawno spotkałam się z portalem http://www.bluemedia.pl/ gdzie w szybki i wygodny sposób można zarządzać swoimi przelewami i opłatami. Może warto ułatwić sobie życie :)
By Leonarda
#22506 Możesz podpatrzeć, jakich kosmetyków używa na co dzień albo co ewentualnie mogłoby się jej przydać. Wszystko znajdziesz na https://pl.oriflame.com/business-opport ... ant-finder Może warto pomyśleć o czymś, czego koleżanka nie używa. Dzięki temu będzie mogła wypróbować kosmetyków, których nie stosuje.
By sasza
#22671 Najlepszym i najbardziej uniwersalnym prezentem jest dobra książka. Na pewno wiesz co lubi przyjaciółka, więc wybierz jakąś ciekawą książkę na ten temat. Jeżeli szukasz sprawdzonej księgarni z ogromnym wyborem tytułów wejdź na https://ksiegarnia.pwn.pl/ . Nie znam osoby, która nie cieszyłaby się z książki :)
By zatroskanaja
#22829 Jeśli przyjaciółka jest osobą czytająca to może dobra książka ją ucieszy. Może ta pozycja ją zainteresuje http://www.taniaksiazka.pl/t/dary-aniola Ja jestem po przeczytaniu pierwszego tomu. I bardzo mi się podoba historia pół ludzi pół aniołów. Warto kupić od razu całą serię.
By aguś1
#30464 Moim zdaniem warto zainwestować w dobrą książkę. Oczywiście trzeba się dowiedzieć jaki typ literatury ją interesuje. Jeśli kocha czytać kryminały , to wart uwagi jest tytuł Przychodzę nie w porę Eweliny Dydy. Jest to pozycja obowiązkowa! Naprawdę świetna książka!