Dyskusje o prezentach dla znajomych, kolegów i koleżanek z pracy czy szkoły

By zatroskanaja
#20531 Możesz się pokusić na niestandardowy prezent - butelka dobrego wina z wymyśloną i zaprojektowaną przez ciebie etykietą. W realizacji pomysłu pomoże ci ta drukarnia http://unilogo-drukarnia.pl/ Etykieta może być dowcipna lub z rysunkiem. masz pole do popisu, a twoja pomysłowość powinna się spodobać obdarowanej.
By rachelka
#20538 Moim zdaniem zegarek jest najbardziej odpowiednim prezentem bo zawsze się przyda i łatwo trafić z gustem. Dobrze się składa bo akurat ostatnio własnie szukałam zegarka dla siebie więc mogę ci coś polecić. Jeżeli nie chcesz przepłacać a strzelam, że tak jest bo to prezent dla przyjaciółki a nie dla męża na rocznicę to może coś w ten deseń https://domczasu.pl/zegarki-gino-rossi/ ... -6849.html
By Mr.Gadzet
#21094 W sklepie www.mr-gadzet.pl z pewnością znajdziesz coś, co sprawdzi się jako oryginalny prezent dla przyjaciółki z pracy. Teraz do każdego zamówienia złożonego za pośrednictwem sklepu internetowego dodajemy gratis foremki do lodu Lodowe Szczęki! Zapraszamy!
By AldonaJJ
#22327 Ja uważam, że najbardziej uniwersalne są kosmetyki. Jakiś czas temu z okazji urodzin koleżance z pracy kupiliśmy zestaw kosmetyków marki Hildegard Braukmann. Ucieszyła się bardzo. No i wiadomo, że kosmetyki u kobiety nigdy nie się nie zmarnują :)