Dyskusje o prezentach na rocznice i jubileusze np. ślubu, czasu pracy
By ukajana
#8694 Fotoksiążka to przepiękna pomysł na prezent. Na srebrne gody moich rodziców razem z siostrą postanowiłyśmy zrobić im taki prezent. Zdjęcia z całego życia. Moja mama jak to oglądała to łzy ciekły jej jak u bobra, a tata miał taki błysk w oku, którego chyba nigdy nie widziałam. Polecam na każdą okazję a nawet bez okazji ;)

____________
Zdaj prawo jazdy kategorii b wrocław

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na Mikołajki można znaleźć na TakaPaka.pl

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na rocznicę można znaleźć na TakaPaka.pl
By bella
#19201 My naszym rodzicom na 25 rocznicę ślubu zrobiliśmy wyjątkowy prezent. Wykupiliśmy im wakacje nad morzem, a dokłądniej w Ustce, w hotelu Grand Lubicz: http://www.grandlubicz.pl/. Byli zachwyceni i już nie mogą doczekać się kiedy pojadą. Moim zdaniem warto na taką okrągłą rocznicę zorganizować właśnie coś takiego :)
By rachelka
#20119 My swoich rodziców "wysłaliśmy" na kolacje do Salto na wilczej. W sumie dawno nie byli na randce, a ta restauracja jest rewelacyjna, bardzo ją lubię :D No i oczywiście po wizycie tam byli bardzo zadowoleni :)
By Alka87
#21219 Najlepsze są praktyczne prezenty, więc może zapytaj co potrzeba rodzicom.
A dodatkowo jako niespodziankę i fajna pamiątkę możesz zlecić wykonanie takiej fotoksiążki http://www.cewe-fotoksiazka.pl/ z najlepszymi zdjęciami rodziców.
Wspólne 25 lat razem, będzie co wybierać, bo wyjątkowych chwil było na pewno wiele
By AzaliaOnline.pl
#29257 Rocznica jest okrągła więc może pomyśl o niebanalnym prezencie i zrób niespodziankę swojej ukochanej w postaci weekendowego wyjazdu tylko we dwoje, co o tym sądzisz? Do tego rzecz jasna bukiet pięknych kwiatów https://azaliaonline.pl/roze/543-bukiet ... hanej.html