Dyskusje o prezentach na rocznice i jubileusze np. ślubu, czasu pracy

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na Mikołajki można znaleźć na TakaPaka.pl

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na rocznicę można znaleźć na TakaPaka.pl
By EsencjaPerfum.pl
#12755 Można równie dobrze urządzić sobie taki weekend w górach lub nad morzem w zależności już od tego co kto lubi,woli. Na pewno ciekawą propozycja jest skromny upominek w postaci perfum,tutaj zapraszam na www.EsencjaPerfum.pl gdzie pomożemy podczas wyboru tego odpowiedniego zapachu:)
By dama_pik
#13655 My bylismy na 10 rocznice w takim b ardzo eleganckim hotelu Rialto w Warszawie. I nie ma racji ta osoba wyzej, ktora mowi, ze romantycznie moze byc tylko w Paryzu. Nawet w Warszawie moze być bardzo fajnie :)
By Karinka
#13706 Mój mąż lubi jeździć samochodami, więc na ostatnią rocznicę zafundowałam mu wynajęty samochód. Oczywiście wcześniej zadzwoniłam do takiej firmy: https://awos.com.pl/modlin/wynajem-samochodow i spytałam się jakie samochody maja na stanie. Zaznaczyłam, ze interesuje mnie Modlin i okolice. No i zaproponowali mi wypasione autko jestem zadowolona;)
By monaliza13
#16879 Zastanawiałam się co bym chciała dostać na 10 rocznicę ślubu i jakoś nic nie mogłam wymyślić. Aż trafiłam na stronę
http://www.centrummedycynyiestetyki.pl/ ... posladkow/
Zawsze miałam obsesje na temat swoich piersi. A tu proszę świetna ofert i to powiększenie piersi za pomocą preparatu Aquafilling. Nie ma mowy o zabiegu ze skalpelem. I to jest to co chcę na rocznicę.
By fanus
#17302 Ja też ostatnio szukałem ale dotarłem do jednego super miejsca w sieci - mianowicie co kupić żonie na 10 rocznicę ślubu doradzają artyści Mój Portret - masz tam multum możliwości, przykładów i z pewnością tak jak ja coś idealnego wybierzesz ;)

http://superdentystka.pl/
Ostatnio edytowano Cz gru 15, 2016 3:32 pm przez fanus, łącznie edytowano 1 raz