Dyskusje o prezentach na rocznice i jubileusze np. ślubu, czasu pracy
By Arturo
#112 Za 15 dni obchodzimy z żoną dziesięciolecie małżeństwa. Niemożliwe ale jest super szczęśliwy. Chciałbym żonie sprawić prezent jakiego jeszcze nigdy nie miała. Mam na to całkiem spore rezerwy. Co byście proponowali?

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na Mikołajki można znaleźć na TakaPaka.pl

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na rocznicę można znaleźć na TakaPaka.pl
By Romek
#123 Hmmmm pomysłów tutaj tak naprawdę jest wiele. Ja myślę, że można by się było na jeden dzień cofnąć do tych pięknych młodzieńczych lat, kiedy miłość kwitła i uczucia wypełniały wasze serca.

Pójdźcie razem na romantyczny spacer, później zrób żonie romantyczną kolację, kup dobre wino. Zachowuj się jak na pierwszej randce, żeby jej przypomnieć o waszych początkach :D
By Kamalka24
#8516 ;) Witam

Zostałam właśnie zaproszona na taką imprezę i właśnie myślę że ciekawy na prezent może być serwis kawowy z porcelany ze sklepu internetowego http://www.porceland.pl Np.
http://www.porceland.pl/oferta/serwisy- ... -osob-40-0, lub http://www.porceland.pl/oferta/serwisy- ... rota-dla-6. Sama często korzystam z ich usług. Polecam.
By blanka
#10589 Ja bym chciała z okazji okrągłej rocznicy zorganizować dla siebie i męża jakiś romantyczny wyjazd... teraz nna przykład w Primavera SPA jest super oferta na wiosnę :) No i konkurs jest, można wygrać jakieś zabiegi w SPA a nawet pobyt jesienią :) wiosna nad morzem musi być wyjątkowa... ja miałam okazję ak na razie byc tylko raz latem :( tutaj łap link do oferty, może skorzystacie http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakie ... ad-morzem/
By mieciula
#12056 ja bym się bardzo ucieszyła z wyjazdu - chociaż króciutkiego - i z jakiegoś nowego agd po powrocie, najlepiej pralki. Jakbyś miał problem z wyborem, to są fajne poradniki http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-pralke/308/, które wyjaśniają wszystkie kwestie techniczne.