Dyskusje o prezentach dla kobiet
By stejsi
#21483 Moja siostra lubi kosmetyki a zwłaszcza jakieś nowinki. W zasadzie nie ma takiej rzeczy, którą bym jej wybrała a nie znalazłaby jej uznania. Po lekturze http://www.vichy.pl/blog/czym-rozni-sie ... 60620.aspx opostawiłam na lejek myjący, ponieważ mamy dość twardą wodę, co nieraz powoduje problemy skórne.

By biedroska
#21499 Zabierz siostrę na jakiś babski weekend do spa. Myślę, że to jest super prezent. A spa nad morzem to już w ogóle rewelacja. Ja mam swoje ulubione spa w Ustce, znajduje sie ono w hotelu Grand lubicz: http://www.grandlubicz.pl/. Po pierwsze: świetny standard, po drugie: Bardzo miła i profesjonalna obsługa, no i po trzecie: duży wybór naprawdę ciekawych zabiegów :)
By Bejka
#21519 Ja teraz mam już problem z tym prezentem z głowy, bo wczoraj oglądałyśmy te sukienki http://sukienki.damskie.net/sukienka-z-gorsetem i bardzo sie jej spodobała ta czerwona w białe groch. Postanowiłam, że ją jej kupię. Znam doskonale jej wymiary więc problemów mieć nie będę z doborem idealnej. Chyba i sobie za jednym zamachem tez zamówię, kilka z nich jest naprawdę super.
By ZlotaLinia.com
#22239 Myślę, że 21 lat to odpowiedni wiek żeby podarować siostrze jakąś droższą biżuterię, która podkreśla kobiecość czy też może naszyjnik ze złota - na pewno się ucieszy, a szeroki wybór takich rzeczy u nas ZlotaLinia.com
By zatroskanaja
#22738 Moja siostra bardzo lubi wysokie kozaczki za kolano. Znalazłam ofertę https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie- ... e-104.html Są tu damskie kozaczki, takie jak się siostrze podobają. Bardzo duży wybór i ceny promocyjne. Myślę że to dobry pomysł na prezent.
By BasiaMaka
#23078 Uwielbiam fotografie! Ostatnio zainteresowałam się kalendarzami przygotowywanymi na podstawie zdjęć z prywatnej kolekcji – genialna sprawa. Można kupić komuś np. spersonalizowany prezent, a takie są najlepsze. Można umieścić w nim np. zdjęcia z ważnych dla danej osoby wydarzeń - jest to bardzo miłe i fajnie wygląda na ścianie :) Jak ktoś nie wie jak taki kalendarz ma wyglądać to polecam zajrzeć na http://foto-board.pl/