Dyskusje o prezentach dla kobiet

By epolka
#23232 Ja wybrałabym się z siostrą na coś specjalnego. Kiedyś byłyśmy na warsztatach z robienia słodyczy, a teraz myślę, czy by nas nie zapisać na kurs masażu. :) Z pewnością będzie dużo zabawy i uśmiechu. Tutaj http://www.szkolamasazu.com znalazłam kilka ciekawych propozycji. Może nie tylko moja siostra skorzysta?
By padma
#23297 a my z siostra zawsze umawiamy sie ze soba co chcialybysmy dostac :) w tym roku Magda zazyczyla sobie takie bezowe szpilki z multu.pl :) dla mnie to super opcja, bo nie musze kombinowac, a dla niej bo jest zadowolona:)
By stejsi
#23593 Dla siostry powinno być coś unikatowego, eleganckiego może jakiś ładny zegarek ? Moja siostra ostatnio dostałą od chłopaka zegarek na urodziny i była mega zadowolona z takiej opcji. U nich znalazłam ciekawe damskie modle zegarków https://timeandmore.pl/pl/new dla siostry napewno coś znajdziesz.
By helguzia
#23697 Jeżeli chciałabyś zaskoczyć siostrę i kupić jej coś czego się nie spodziewa , to polecam ci http://4gift.pl/. Znajdziesz tam właśnie taki prezent. Może to być nietypowy kieliszek do wina lub budzi np. uciekający. Na pewno znajdziesz tam odpowiedni prezent dla siostry.
By Babadka
#23722 Uwielbiam kupować prezenty siostrze :) Tu jest ta fajna relacja - dobrze się znamy, wiem jaki ma gust, raczej jestem na bieżąco z tym czego potrzebuje, ale jest też między nami ta fajna swoboda, że możemy sobie wprost powiedzieć, co byśmy chciały dostać albo , że czegoś absolutnie nie, prezenty nie muszą być super eleganckie czy wyszukane. Ja najczęściej kupuję siostrze rzeczy przydatne, o których wiem, że ich potrzebuje, ale wciąż odkłada sobie kupno na późniejszy termin, bo zawsze ma jakieś ważniejsze wydatki. Tym sposobem za tydzień dostanie ode mnie kalosze :) Wybrałam krótkie czarne z https://www.butyraj.pl/pol_m_Buty-Damskie_Kalosze-damskie-171.html narzeka już od dawna, że stare są porysowane i w przyszłym miesiącu musi kupić nowe..i tak od marca chyba ;) I tak kolejny raz 'życie jej uratuję!' ;)) hehe Pozdrawiam!
By BocianaReka
#24154 Wiele osób sugeruje zakup kosmetyków. Dobry pomysł, ale to nie jest aż takie łatwe. Źle dobrane mogą nieźle naszkodzić. Dowiedz się najpierw jaką skórę ma siostra, a później wejdź np. na http://dermokosmetologia.pl/ i sprawdź, które z kosmetyków się nadadzą. Trochę wysiłku, ale to w końcu siostra :D