Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka

By rachelka
#17556 osoby w takim wieku cenią sobie spokój i relaks więc ja bym kierowała się właśnie tym wybierając prezent. Może wykupienie weekendowego turnusu gdzieś miejscowości, która jest uzdrowiskiem to dobry pomysł? Mieszkam niedaleko Ciechocinka a tam pełno takich miejsc i hoteli dla starszych ludzi. Najbardziej polecany z tego co wiem to Abidar bo mają spa i bardzo kameralny klimat. Ewentualnie mogę dopytać o więcej jeżeli ktoś się zdecyduje
By pinio555
#17609 Polecam zajrzeć jeszcze tutaj: https://jakiprezent.pl/prezenty/seniorka. Znajdziecie tam mnóstwo pomysłów na prezenty dla każdego i na każdą okazję. Strona ma fajny interfejs bo można wyszukiwać spośród tysięcy pomysłów z podziałem na kategorie wiekowe, płciowe a nawet ze względu na stopień pokrewieństwa i okazje. Jeżeli chodzi o prezent dla babci to może to być np. spersonalizowany wydruk z dedykacją oprawiony w ramkę, tabliczka z dedykacją specjalnie dla babci lub chociażby weekend SPA dla seniorów :)
By mane
#17705 Ja na twoim miejscu poszukałabym na diagnosis.pl Na cisnieniomierz sie sparwdzi. Starszym ludziom takie sprzęty medyczne się przydają. Mało kto w tym wieku nie ma problemów z cisnieneim. Na pewno dziadek bedzie zadowolony, że dbasz o jego zdrowie.
By dama_pik
#18355 Kup dziadkowi ciśnieniomierz z Diagnosis, na pewno się ucieszy. To tak praktyczny prezent, że będzie cały czas z niego korzystał i prosty w obsłudze, że dziadek sam będzie w stanie zmierzyć sobie ciśnienie. Dodatkowo, będzie wiedział, że dbasz o jego zdrowie :) myślę, że to najlepszy prezent dla dziadka.
By ananajek518
#18358 Witaj, ja właśnie mam podobny dylemat, również nie wiem co kupić mojemu dziadziusiowi na 85-te urodziny. Ostatnio zauważyłam, że jego płaszcz jest już naprawdę w kiepskim stanie dlatego pomyślałam, że to byłby odpowiedni zakup. Dziadek nosi rozmiar M i nie jest bardzo wysoki - 175:) Dlatego poszperałam troszkę w necie i natrafiłam na taką stronę https://www.lancerto.com/kurtki-plaszcze.html gdzie spodobało mi się kilka wzorów. Jednak nie wiem jaki byłby najodpowiedniejszy. A jakie jest Wasze zdanie? Czy ktoś z Was w ogóle zamawiał coś od nich? Pozdrawiam serdecznie. :)
By dama_pik
#18542 Według mnie nalezy postawić na zdrowie. .Wczesneij jak nie mialam co kupić to poszłam do apteki i długo sie zastanawialm co by sie przydało wiec kupiłam komplet witamin i aparat do mierzenia ciśnienia z diagnosis. MOjemu dziadkowi sie spoodbało i okazywął zadowolenie. A ja mam poczucie zebedzie kwoncu regularnie mierzył s obie ciśneinie.
By choiceoflife
#18556 Też jestem zdania, że bardzo dobrym prezentem dla osób starszych jest coś, co pozwoli zadbać o ich zdrowie. W końcu wszyscy wiedzą jak to jest, przynajmniej moi dziadkowie są bardzo oporni i w ogóle nie dbają o siebie! Na jakiekolwiek propozycje badań czy czegoś podobnego reagują tylko "a po co mi to". Spójrz sobie tutaj http://miastokobiet.eu/magnetoterapia/ , wcześniej szczerze powiedziawszy o czymś takim nie słyszałam, ale zainteresowało mnie to i przyznam, że jestem ciekawa efektów.
By ravioli09
#19005 Ja tez myślę, że najważniejsze dla dziadka to dbać o jego zdrowie, dlatego najlepszym prezentem będzie ciśnieniomierz. Bardzo dobre ciśnieniomierze mają na stronie http://diagnosis.pl Pooglądaj sobie jakie maja modele i możesz zamówić do swojej apteki.