Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By mirek86
#8252 Mój dziadek w sierpniu skończy 78 lat. Zastanawiam się co mógłbym mu kupić? Myślałem o jakiejś książce ale ma problemy ze wzrokiem więc raczej odpada... Macie jakieś pomysły?

By lilka91
#8253 Moim zdaniem książka to bardzo dobry pomysł. Jeśli Twój dziadek lubi czytać to problemy ze wzrokiem nie powinny mu w tym przeszkadzać. Ja na Twoim miejscu dokupiłabym do książki lupę z http://www.cezar24.pl/lupy-c-37_2.html. Dzięki niej dziadek bez problemu przeczyta książkę:) Możesz też pomyśleć o jakimś ciepłym kocu, laczkach lub swetrze, starszym ludziom często jest zimno:)
By blanka
#9071 Bardzo dobry pomysł z tym sweterkiem i do tego na przykład jakieś wyjątkowe herbaty, albo witaminy dla seniora, to wbrew pozorom bardzo praktyczny prezent, starsi ludzie sami często o to nie dbają.
By Dinon
#9100 Zdecydowanie witaminy dla seniora to jest dobry pomysł. Dziadek pewnie sam kupuje sobie całe reklamówki jakiś witamin czy innych rzeczy by poprawić własne zdrowie a jak tak raz dostanie cos od Ciebie to zrozumie że też chcesz sie o niego troszczyć.
By Mili
#9242 Może jakiś karnet na zajęcia dla seniora, coś innego by to było. Wyszedłby gdzieś zapoznał nowych ludzi. A jak nie to może jakieś witaminki jest ich pełno na rynku. a jest to taki dość uniwersalny prezent