Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By linka
#21212 Witam, czy są tu tegoroczni maturzyści, tak jak ja :) jeśli tak, to piszcie o swoich planach, czy wszyscy wybieracie się na studia? Ja nie idę na studia, mam na siebie inny pomysł. Chcę zostać wizażystką, w związku z tym wybieram się do najlepsze w Polsce szkoły wizażu, do policealnej szkoły Dziewulskich: http://www.dziewulscy.pl/wydzial-wizazu-stylizacji/ co myślicie o takim pomyśle, myślicie, że to dobry zawód? bardzo chciałabym pracować przy sesjach fotograficznych, bo interesuje się makijażem artystycznym.

By olivia11
#30833 Ja również nie wiedziałam do końca co robić po maturze :) lubiłam historię i nauki społeczne więc zdecydowałam się na prawo :) Wybrałam się do Wyższej Szkoły Prawa we Wrocławiu. Studia mega mi się podobały, poznałam wielu wspaniałych ludzi z którymi kontakt mam do dziś, poza tym Wrocław to świetne miasto do studiowania :) Co do uczelni to wykładowcy to osoby z ogromnym doświadczeniem, nikt nam nie utrudniał życia, zawsze byli chętni do pomocy, dużo wiedzy wynosiło się już z zajęć :) Teraz mam super pracę w zawodzie i uważam, że to była doskonała decyzja :)