Dyskusje o prezentach dla taty

By rachelka
#18862 Ja mojemu tacie kupiłam, organizer na biurko do jego pracy artisfera.pl/organizery-na-biurko- c-1_17.html , tata jest troche bałaganiarzem i długopisy ma dosłownie wszędzie! więc teraz będzie miał porządek mam nadzieje.
By Irminaa
#19488 Oj to niezła rocznica, mój tata sam sobie zażyczył sprzęt do garażu, taką przecinarkę firmy BOMAR, dostaliśmy specjalne wytyczne gdzie i co kupić :) Chyba tak najlepiej aby prezenty nie były nie trafione.
By Gosha
#19905 Na 60 urodziny to warto pomyśleć o czymś konkretniejszym. Fajnie zrobić nawet wspólny prezent z resztą rodziny i kupić coś konkretniejszego. Wszystko zależy od zainteresowań taty. Mój bardzo interesuje się elektroniką np. komputerami, telefonami. Ja bym kupowała coś w tym stylu dla niego np. nowy tablet lub czytnik ebooków.
By Mardeen
#20034 Dla taty ja bym postawiła na akcesoria motoryzacyjne i połączyła je i
zapakowała fajnie np. total-care.pl/product-pl-236-COCKPIT-750-ml-8-ZAPACHOW-PERFUMOWANY i
total-care.pl/product-pl-242-Preparat-Szyba-400-ml-8-ZAPACHOW-PERFUMOWA
do tego np. bryloczek do kluczy od auta tzn aj zawsze myślę pod kątem swojego taty i wiem ze jest fanem motoryzacji i praktykiem, ciesza go takie preznety!