Dyskusje o prezentach dla znajomych, kolegów i koleżanek z pracy czy szkoły
By gienia159
#18241 Jak uważacie, czy koleżance można podarować w prezencie ramki na zdjęcia ? Znalazłam bardzo ładne ramki w sklepie internetowym z albumami i ramkami, a niektóre bardzo mi się spodobały. Ale zastanawiam się, czy w ogóle spodoba się jej taki prezent. Co o tym myślicie?

By mane
#19207 Ja myślę że warto kupić cos co przyda się jej w kuchni, bo to tam spędzamy najwięcej czasu. Ja swojego czasu na kupilam koleżance : http://www.cinnibird.pl/cinnibird-white.html M Oja koleżanka wraz z jej mężem mają frajdę przy ozdabianiu potraw i kaw. Jedno urządzenie a tyle radochy !!!
By zatroskanaja
#20142 Koleżanka właśnie przystępuje do generalnego remontu mieszkania w tym i łazienki. zastanawiam się czy nie dać jej w prezencie http://www.pekado.pl/laveo-zestaw-bater ... 20803.html Moim zdaniem bardzo ładny zestaw baterii chromowo czarnym wykończeniu z słuchawką prysznicową. Ja bym się na taki prezent nie pogniewała.
By Janek1994
#27544 Jeśli szukasz nietuzinkowego prezentu to mogę polecić sklep z prezentami www.SMARTGIFT.pl ja u nich zawsze znajdę jakiś genialny gadżet :D Ostatnio zamówiłem u nich obraz na płótnie z mojego zdjęcia w cenie 27zł ;)