Dyskusje o prezentach na dzień chłopaka 30 września
By AniaTU
#56 Czy myślicie że dzień chłopaka ma sens? Zawsze to miło jak się o kimś pamięta ale czy to święto nie jest takie trochę naciągane?

By Juzio
#62 Oczywiście, że ma sens! A może tak zastanowić się nad dniem kobiet? No co fajnie jest dostawać prezenty, prawda drogie Panie? No to może niech faceci też mają coś dla siebie, a nie już tutaj dyskusja czy ma sens.
By Arturo
#121 Mi się wydaje że to bez sensu. Nie zwracam generalnie na to uwagi, ale dziwnie się czuję jak ktoś mi życzenia składa. Wole po prostu dawać prezenty w dzień kobiet niż otrzymywać coś w dzień chłopaka.
By TfujStary
#187 Generalnie fajne jest jak koleżanka z pracy chce Ci niezobowiązująco dać prezent, zaciągnie Cie do toalety i zrobi co trzeba, a tak to niech się walą z tym świętem.
By kasiaa8
#1252 Moim zdaniem żaden dzień tego typu, czy dziewczyny, czy walentynki nie ma sensu. To dzień biznesu, dajemy zarobić sprzedawcom... a oni cieszą się z naiwnych klientów. Ten dzień jest niczym, cały czas trzeba być ze swoim chłopakiem, a nie być wyjątkowym tylko tego dnia... bo to jest chore.
By goodidea
#8942 Dla dziewczyn które to święto traktują poważnie, robią dla swoich chłopaków prezenty :) dla dziewczyn, które chłopaków nie mają lub nie chcą kupować prezentów po prostu ich nie robią i tyle :D ja osobiście robię ręcznie prezenty, jakieś karteczki, pudełeczka z cukierkami lub liścikami w środku. Zrobiony prezent jest więcej wart niż taki kupiony :)