Jedyne miejsce w którym można dodawać reklamy sklepów.

By farfadelle
#16243 Moim zdaniem jest to dobry pomysł na prezent, ja bym jednak skonsultowała wybór mebli z solenizantem. Natomiast jeśli masz większy fundusz, to pomyśl o zaaranżowaniu całego pokoju na poddaszu. My niedawno złożyliśmy się całą rodziną na nową kuchnię dla mojej mamy. Możesz wyobrazić sobie jak była szczęśliwa.
By ynos89
#24656 Moim zdaniem to dobry prezent ale tylko wtedy kiedy wybieramy się na parapetówkę. Wybierając upominek powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na to, by prezent był dopasowany do stylu, w jakim zostało urządzone mieszkanie. Problem zaczyna się, gdy mieszkania jeszcze nie widzieliśmy. W tej sytuacji warto podpytać właściciela choćby o kolorystykę wnętrz. Świetnym pomysłem jest także zapytanie zapraszających o to, czego potrzebują do nowego lokum, jakich akcesoriów lub sprzętów im jeszcze brakuje.
By Passater
#24748 To wszystko zależy od tego jakie i dla kogo. No bo na przykład dla dziecka to będzie średni prezent, ale już dla kogo innego ze starszych członków rodziny powinien być spoko. Tylko teraz pojawia się pytanie... ile kosztuje transport mebli w Warszawie? Czy ktoś może wie? Bo zastanawiam się czy warto skorzystać w ogóle z takiej oferty :)
By RSmax.eu
#24907 Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Jeżeli chodzi o wybór prezentu, oto oczywiście zależy dla kogo ma on być, ja osobiście uważam że meble nie są dobrą opcją, głównie z racji tego iż nie trafimy w gust danej osoby oraz sam styl w jakim maja byc meble.

www.RSmax.eu