Dyskusje o prezentach na urodziny
By ririk90
#12534 Witam, ponizej wklejam link do ankiety, w której będziecie mogli wyrazić swoją pamięć na temat ważnych dla Was dat :)
Dla każdej osoby, która wypełni ankietę, na końcu czeka ciekawy prezent :))

https://pamietaszowaznychokazjach.ankietka.pl/

Bardzo Was proszę o wsparcie ! :D

By lilka91
#13715 Ja z reguły nie mam problemów z pamiętaniem o urodzinach :) Niedługo moja siostrzenica kończy 14 lat i chciałabym jej kupić głośniki bezprzewodowe. Myślałam też o nowym telefonie ale jej rodzice się na to nie godzą a ja nie mam zamiaru się im przeciwstawiać :) Jeśli masz problem z zapamiętaniem kto kiedy ma urodziny to może sobie zapisuj w kalendarzu?
By Joe
#15132 U mnie nie ma szans żebym zapomniał o urodzinach mojej żony. Przecież przypomina mi o tym co chwile. A dzisiaj przeszła samą siebie bo wysłała mi email z https://aimor.pl/prezenty/urodziny Więc już wiem co chce dostać i chyba nie mam wyjścia. Co o tym sądzicie ? O takim pomyśle ?
By Perios.pl
#15150 Pamiętam nie tylko o urodzinach ale i o każdej okazji na którą mogę komuś podarować prezent. Są to nie tylko urodziny,ale i również imieniny,rocznice,walentynki,majówki itd. Uwielbiam sprawiać w ten sposób radość bliskim osobom:)

www.Perios.pl