Dyskusje o prezentach dla dzieci

By Legion
#17882 No własnie sama się zastanawiam. Zostałam wraz z meżem zaproszona na parapetówke u przyjaciół którzy maja dwa małe szkraby i kompletnie nie wiemy co też im podarować. Obawiam się ze wszyscy rzuca się z ubrankami i świeczkami, a zależy nam na tym by prezent był oryginalny i praktyczny. Dlatego też zastanawiam się czy dobrym rozwiązaniem nie byłyby takie wesołe dywany dla dzieci: http://elies.pl/kategoria/dywany-dla-dzieci z możliwościa prania w pralce. Co myslicie o takim pomyśle?
By kasiamalinowska
#25562 Ja uważam, że się bardzo nadają! Ubrania to zawsze jest jakiś - mniejszy albo większy - wydatek. A że dzieciaki potrafią z nich wyrosnąć zanim je nawet zniszczą, to temat wiecznie spędza sen z powiek rodzicom. Dlatego ja się nie obrażam, jak ktoś w prezencie znosi mi ubrania dla syna, chociaż sama staram się mu dorzucić do tego jakąś fajową zabawkę albo grę. Ostatnio genialne ciuchy znalazłam zresztą tutaj: https://minkids.pl/koszulki moim zdaniem na prezent są idealne. Popatrzcie tylko na te koszulki z doszytym krawatem, rewelka :D
By Tereska087
#26646 W tej kwestii chyba najlepiej podpytać rodziców, czy to byłby dobry pomysł na prezent. W innym wypadku zawsze możesz kupić jakąś zabawkę czy książeczkę. Do tego warto dorzucić na przykład fajny album na zdjęcia (np. https://www.albumyfoto.pl/albumy-dzieciece.html), do którego będą wkładane zdjęcia dziecka. To będzie ładna pamiątka.