Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów

By holter
#27496 No moje korony porcelanowe były robione w http://www.unidentunion.pl/ i jestem bardzo zadowolony z efektu znam jeszcze kilka dobrych klinik z większych miast, ale że akurat teraz we Wrocławiu mieszkam to skorzystałem z ich usług :D
By wiolasa
#27747 Ciekawa sprawa, w takim razie musza być bardzo trwałe, ale jakby ktoś nie szukał dentysty we Wrocławiu, a na południu polski to z czystym sumieniem mogę Wam polecić gabinet stomatologiczny w Krakowie https://implantis.com.pl/ ! Chodzę tam już od dłuższego czasu i z tego co słyszę od innych osób to bardzo profesjonalni ludzie w swojej dziedzinie ;) Poza tym mają tam wiele nowoczesnego sprzętu, dzięki czemu wykonują u siebie praktycznie wszystkie zabiegi stomatologiczne ;) Myślę, że warto sobie rzucić okiem na stronkę, bo dowiecie się więcej ;)
By heweea
#31197 Trafić na dobrego dentystę nie jest tak prosto. Ja szukałam długo gabinetu, w którym mogę wstawić implanty. To dość poważny zabieg więc zależało mi na naprawdę dobrym stomatologu. Znajoma poleciła mi gabinet doktor Świątkowskiej https://stomatologiaswiatkowska.pl/impl ... ologiczna/ z Krakowa, u której można wstawić implant nawet w ciągu jednej wizyty. Okazało się, że to bardzo dobry wybór. Na zabieg umówiłam się bardzo szybko. Wstawienie implantu odbyłao się faktycznie podczas jednej wizyty i w dodatku było całkowicie bezbolesne.