Dyskusje o prezentach na rocznice i jubileusze np. ślubu, czasu pracy
By hejlo
#16740 piękna rocznica naprawdę! super że są tacy ludzie :) a może kupcie im coś super coś co im się przyda jak np taka pralka http://www.candy.pl/pl/produkty/pranie- ... 1062d3-2-s ? myślę że to mogłoby być super prezent dla osób, które już są coraz bardziej mniej zaradne :)

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na Mikołajki można znaleźć na TakaPaka.pl

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na rocznicę można znaleźć na TakaPaka.pl
By Kurtiak i Ley
#16841 Tak ważna okazja jak rocznica ślubu wymaga wyjątkowego prezentu. Z pewnością jest nim książka wydana artystycznie. To unikalny przedmiot rękodzieła artystycznego. Ulubiony tytuł wydany artystycznie z pewnością sprawi niesłychaną radość obdarowywanym. Możliwości oprawienia takiej pozycji jest wiele: skóra, jedwab, pergamin czy złoto, srebro lub kamienie jubilerskie. Karty książki – papier artystyczny lub czerpany ręcznie – mogą być perfumowane. Dedykacja czy tłoczone inicjały stanowią miły, osobisty dodatek. To prezent elegancki i ekskluzywny. Piękny i na długo zapadający w pamięć. Przez długi czas też wraca się do niego, wspominając uroczystość i obdarowujących.
By bella
#17391 piękna rocznica, aż prosi się o coś wyjątkowego na prezent :) Na twoim miejscu zabrałabym dziadków na weekend do Ciechocinka do hotelu Abidar. Jak wiadomo Ciechocinek-uzdrowisko, miejsce przeznaczone w szczególności dla starszych osób :)Hotel idealny do odpoczynku, kameralny klimat, nowoczesne spa dostosowane do seniorów. Cenowo nie wyjdzie Ci wcale tak źle a prezent- marzenie
By Mardeen
#20341 A my dla dziadków na ich rocznicę ślubu zorganizowaliśmy coś wyjątkowego. Była kolacja dla całej rodziny, przyjechali wszyscy :D I dlatego potrzebowaliśmy sporej sali i wybór padł na Venge w Łodzi. Wszystko świetnie się udało i dziadkowie byli bardzo wzruszeni :)