Dyskusje o prezentach na rocznice i jubileusze np. ślubu, czasu pracy
By Olenka
#257 Proszę pomóżcie mi znaleźć jakiś sensowny prezent dla babci i dziadka na diamentową rocznicę ślubu (60 rocznica). Przyznam że zupełnie nie wiem co mogę im dać, gdyż oni niczego nigdy nie potrzebują.

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na Mikołajki można znaleźć na TakaPaka.pl

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na rocznicę można znaleźć na TakaPaka.pl
By agata35
#515 piękna rocznica i mysle, ze dziadkom nalezy się w prezencie trochę komfortu i luksusu:)

ja postawiłabym na jakąś elegancką, ale przede wszystkim wygodną pościel. satynowa jest dość oklepana, dlatego może warto poszukać jakiejś jedwabnej albo wełnianej? Wełniana chyba nawet byłaby lepsza dla dziadków, bo przytulna i zdrowa zarazem. Mi zdarzało się kupować przez internet wprawdzie nie posciel, ale jakies wełniane gadzety, typu rekawiczki i wiem, ze jest dosc spory wybor.
By blanka
#10090 WOW! 60 rocznica ślubu... Chciałabym jej doczekać, a w tym roku dopiero druga :) Może wyślij dziadków na jakąś wycieczkę, do spa, albo sanatorium. niech poczują się jak za dawnych lat :D Taki aquaaerobik dla seniorów to będzie na pewno dla nich frajda a i będzie okazja żeby pogibać się razem w wodzie :mrgreen: :D
By karmelka
#16637 To może jakiś sprzęt agd? Starsze osoby zwykle niechętnie kupują takie rzeczy albo po prostu nie zawsze je na to stać. Może warto sprawdzić, jaką mają pralkę i kupić nową, energooszczędną. Sprawdź sobie ofertę Candy, mają duży wybór pralek.